تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: مسائل دیپلماتیک انتها ندارد و باید براساس ظرفیت‌ها و زمینه‌ها میان دو کشور ارتقا یابد. به گزارش خبرنگار سیاست‌خارجی ایلنا، بهرام قاسمی در اولین نشست خبری خود در جایگاه سخنگوی وزارت خارجه یاد شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت و گفت:  امیدوارم نشست‌های ما با خبرنگاران به ارتقای تعامل […]

[ad_1]

سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: مسائل دیپلماتیک انتها ندارد و باید براساس ظرفیت‌ها و زمینه‌ها میان دو کشور ارتقا یابد.

به گزارش خبرنگار سیاست‌خارجی ایلنا، بهرام قاسمی در اولین نشست خبری خود در جایگاه سخنگوی وزارت خارجه یاد شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت و گفت:  امیدوارم نشست‌های ما با خبرنگاران به ارتقای تعامل در بسیاری از مسائل منجر شود


وی خطاب به اصحاب رسانه یادآور شد: شما را از خودم و خودم را از شما می‌دانم و در این مدت سعی کردم ارتباط خوبی با شما برقرار کنم.


سخنگوی وزارت امورخارجه در پاسخ به این سوال که یکی از نمایندگان کمیسیون قضایی مجلس گفته است طلب ایران از آمریکا ربطی به برجام ندارد و چه اقدام مثبتی برای دریافت آن پول شده است، گفت: درباره طلب‌های ما باید بگویند کدام طلب منظور است. ما دعاوی مختلفی نسبت هم داشته‌ایم هم آمریکا و هم ایران. برخی از این دعاوی حل شده‌اند و برخی در حال بررسی است. بنابراین باید پرسید کدام طلب منظور است البته ما طلب بسیاری از آمریکا داریم و پیگیری خواهیم کرد.


قاسمی درباره سفر ظریف به آمریکای لاتین هم گفت: مسائل دیپلماتیک انتها ندارد و باید براساس ظرفیت‌ها و زمینه‌ها میان دو کشور ارتقا یابد و یا متوقف شده باشد و نیاز به تحرک داشته باشد. آمریکای لاتین دارای ظرفیت‌های بسیاری است و قرابت‌های سیاسی اقتصادی بسیاری با این منطقه داریم.


ادامه دارد…

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس