تاریخ انتشار: ۱۱ آبا ۱۳۹۴

حجت الاسلام زائری در اینستاگرام خود درباره برجام و وضعیت امروز جامعه ایرانی نوشت:

اظهارات جنجالی روحانی‌معروف‌درباره‌برجام و آخر‌دنیا+‌عکس

بدترین چیزی که از طریق شکست ما در برجام ممکن است حاصل شود تصور کنید ! هر چه باشد ما الآن داریم به بدترش مبتلا می شویم و حواسمان نیست ! فوق فوقش آمریکا لشکر کشی می کند و ایران را به اشغال درمی آورد ؟ الآن نگاهی به دور و بر خودتان بیاندازید و ببینید چه دارد رخ می دهد ؟ بله ، برجام آخر دنیا نیست !

ببینید ما که صدور آرمانهایمان در لبنان و بحرین معادلات سیاسی را بر هم زده و عظمت و اقتدار انقلابمان در قلب آمریکا و اروپا تجلی یافته خودمان در چه وضعی هستیم ؟ بله برای ما برجام آخر دنیا نیست !

آخر دنیا روزی است که ما ارزش ها و شعارهایمان را فراموش کنیم و رفتارمان بشود همان رفتاری که سران طاغوت داشتند و مردم بر علیه آن رفتارها و شیوه ها قیام کردند.

آخر دنیا یعنی آمار وحشتناک حدود ده درصد تن فروشی زنان روسپی به اجبار شوهر ! و حدود پانزده درصد به اجبار پدر ! خودکشی پسری یازده ساله ، یک مورد طلاق از هر ٢.٨ ازدواج در تهران ، رسیدن میانگین سن فحشا به سیزده سال و… آخر دنیا قبل از نمای دیش های ماهواره روی سقف خانه ها و وضع حجاب خانم ها ، آمار روزافزون پرونده های قضایی ، افتضاح اختلاس ها و سوء استفاده های اقتصادی ،وضعیت اسفبار اعتیاد است.

اینها همه یعنی آمریکا کار خودش را کرده است ، حالا هدف برجام محقق بشود یا نشود چه فرقی در اصل ماجرا می کند ؟ می گویید من بصیرت ندارم و تحلیل سیاسی نمی دانم و حرفهای آب و تاب دار از جنس سخن روز نشریات سیاسی اصولگرا نمی نویسم ؟ بله ، بگذار چنین باشد … اما من بی بصیرت دارم وسط این خیابان ها زندگی می کنم و صدای خطرناک سقوط بهمنی را می شنوم که دیر یا زود همه مان را زیر خود خواهد گرفت.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس