تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از کلیه مشترکان، متقاضیان و شهروندان تهرانی خواست ضمن صیانت از منبع ارزشمند انرژی برق از هرگونه استفاده غیر مجاز و غیر قانونی از شبکه‌های توزیع برق جدا خودداری کنند. به گزارش ایلنا، این شرکت از کلیه متقاضیان، خادمان مساجد و هیات‌های مذهبی خواست در صورت نیاز به […]

[ad_1]

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از کلیه مشترکان، متقاضیان و شهروندان تهرانی خواست ضمن صیانت از منبع ارزشمند انرژی برق از هرگونه استفاده غیر مجاز و غیر قانونی از شبکه‌های توزیع برق جدا خودداری کنند.

به گزارش ایلنا، این شرکت از کلیه متقاضیان، خادمان مساجد و هیات‌های مذهبی خواست در صورت نیاز به تامین برق موقت در برگزاری مراسم و مناسبت‌های ملی و مذهبی؛ ضمن مراجعه به مناطق بیست و یک گانه شرکت، نسبت به درخواست تامین برق با نصب فیوز محدود کننده اقدام کنند تا از بروز حوادث احتمالی، خطر برق گرفتگی و ایجاد خسارت به شبکه‌های برق جلوگیری شود. 


در این اطلاعیه ضمن منع تکایا و هیئت‌های مذهبی در عدم استفاده از لامپ‌های مدادی و پرمصرف تصریح شده است عزاداران حسینی پس از پایان مراسم نسبت به خاموش کردن کلیه تجهیزات برقی و قطع فیوز‌ها اقدام کنند. 


بر اساس این اطلاعیه ماموران این شرکت در حین برگزاری مراسم سوگواری سالار شهیدان ضمن بازدید از نحوه برقرسانی تکایا و هیئت‌های مذهبی و تکمیل فرم بازدید، نسبت به کنترل موارد ایمنی اقدام خواهند کرد. 


شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ همچنین تصریح کرده است به منظور تامین برق برای تکایا ضروری است در سیم کشی‌های صورت گرفته حتما از سیم سالم با مقطع مناسب استفاده شود و اتصالات الکتریکی نیز درست و مطابق با استاندارد انجام شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس