تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سه مظنون حادثه تروریستی دالاهو توسط اطلاعات سپاه دستگیر شدند. به گزارش ایلنا، با شناسایی مظنون‌های حادثه تروریستی دالاهو، هر سه فردی که مظنون این حمله تروریستی بودند، توسط اطلاعات سپاه نبی‌اکرم (ص) کرمانشاه بازداشت شدند. در همین راستا بررسی‌هایی در حوزه‌های دیگر نیز انجام شده است و تحقیقات درخصوص دیگر گروه‌های مظنون همچنان […]

[ad_1]

سه مظنون حادثه تروریستی دالاهو توسط اطلاعات سپاه دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا، با شناسایی مظنون‌های حادثه تروریستی دالاهو، هر سه فردی که مظنون این حمله تروریستی بودند، توسط اطلاعات سپاه نبی‌اکرم (ص) کرمانشاه بازداشت شدند.

در همین راستا بررسی‌هایی در حوزه‌های دیگر نیز انجام شده است و تحقیقات درخصوص دیگر گروه‌های مظنون همچنان ادامه خواهد داشت.

گفته می‌شود سه نفر دستگیر شده را از سرشاخه‌های گروه تروریستی هستند که بررسی‌های انجام شده از این سه نفر برای رسیدن به سرنخ‌های جدید در دست اقدام است.

به گزارش ایلنا، حادثه تروریستی در کرمانشاه در  روز ۲۰ تیر سال جاری اتفاق افتاد که در پی آن فرماندار اصلاح‌طلب دولت روحانی در حالی مورد حمله قرار گرفت که حشمت‌الله فلاحت‌پیشه نماینده مردم اسلام‌آباد غرب در مجلس شورای اسلامی هم به همراه فرماندار در این ماجرا حضور داشت و در پی آن دو نفر به شهادت رسیدند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس