تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس سابق کمیته داوران فدراسیون کشتی گفت: کشتی ایران وابسته به شخص یا اشخاصی نیست. عزیز اطاعتی در گفت و گو با ایسکانیوز گفت: کشتی ایران باید به روند خود ادامه دهد و مانند سابق وابسته به بنا و خادم نیست چرا که ورزش کشتی در ایران قدمت دارد و همیشگی است. وی افزود: […]

[ad_1]

عزیز اطاعتی

رییس سابق کمیته داوران فدراسیون کشتی گفت: کشتی ایران وابسته به شخص یا اشخاصی نیست.

عزیز اطاعتی در گفت و گو با ایسکانیوز گفت: کشتی ایران باید به روند خود ادامه دهد و مانند سابق وابسته به بنا و خادم نیست چرا که ورزش کشتی در ایران قدمت دارد و همیشگی است.

وی افزود: بنا گمان می کرد که بعد از عملکرد نامطلوبی که کشتی فرنگی داشت فدراسیون تصمیم به برکناری وی خواهد گرفت و به همین منظور او تصمیم به جدایی گرفت.به هر حال در ورزش دنیا رسم است که اگر تیمی نتیجه مطلوبی کسب نکند فدراسیون مربوطه تغییرات جدیدی ایجاد می کند.

اطاعتی ادامه داد: با خصوصیاتی که از محمد بنا سراغ دارم او نمی تواند به راحتی قید کشتی را بزند و بهتر است مسولان فدراسیون از این مربی در آکادمی کشتی استفاده کند.بنا در المپیک لندن تاریخ ساز شد و باید از تجربیات او در کشتی فرنگی بهره برد.

وی با اشاره به انتخاب رسول خادم به عنوان عضو هیات رییسه فیلا افزود:این اتفاق می تواند به سود کشتی ایران باشد و با توانایی بالایی که خادم دارد می تواند مافیای بلوک شرقی را بشکند.همانطور که دیدیم در المپیک ریو هم از این مافیا کم ضربه نخوردیم و رییس فدراسیون کشتی می تواند جایگاهمان را در جهان بالا تر ببرد.

۶۰۲/۶۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس