تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی فراکسیون اصلاح طلبان شورای شهر تهران از رای ندادن اصولگرایان شورای شهر به طرح تحقیق و تفحص از سازمان املاک شهرداری گلایه کرد. محمد مهدی تندگویان در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به رای نیاوردن یک فوریت طرح تحقیق و تفحص از سازمان املاک شهرداری تهران که در پی انتشار اخباری مبنی بر […]

[ad_1]

سخنگوی فراکسیون اصلاح طلبان شورای شهر تهران از رای ندادن اصولگرایان شورای شهر به طرح تحقیق و تفحص از سازمان املاک شهرداری گلایه کرد.

محمد مهدی تندگویان در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به رای نیاوردن یک فوریت طرح تحقیق و تفحص از سازمان املاک شهرداری تهران که در پی انتشار اخباری مبنی بر واگذاری‌ املاک به افراد خاص مطرح شده بود گفت: صبح امروز در جلسه غیر علنی شورای شهر یک فوریت طرح تحقیق و تفحص از سازمان املاک شهرداری تهران بنا به اعتراض برخی از اصول گرایان مبنی بر اینکه ما در جریان این موضوع نبوده وگرنه حتما این طرح را امضاء می‌کردیم مجددا مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه با وجود گلایه برخی از اعضای اصولگرا مبنی بر عدم اطلاع از این طرح اما باز هم به آن رای نداده و تنها ۱۱ نفر از اعضای شورا که همگی از طیف اصلاح طلبان بودند به طرح تحقیق و تفحص از سازمان املاک شهرداری تهران رای دادند گفت: دو نفر از طیف اصلاح طلبان (دانشور و صابری) در این جلسه غایب بودند.

سخنگوی فراکسیون اصلاح طلبان شورای شهر تهران با بیان اینکه پس از به حد نصاب نرسیدن امضای اعضاء برای تصویب یک فوریت این طرح، اصولگرایان طرح بازرسی و نظارت بر سازمان املاک و مستغلات  شهرداری تهران را به صحن شورا آورده که نهایتا با ۱۶ رای یک فوریت آن به تصویب رسید.

وی با بیان اینکه پس از تصویب یک فوریت این طرح باید این موضوع در کمیسیون‌ها به صورت تخصصی بررسی شود گفت: به هر حال متوجه نشدیم که دوستان اصولگرایمان در شورای شهر تهران به چه دلیل بر روی عناوین حساسیت داشته و آن را تغییر دادند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس