تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون برنامه‌ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در مورد آخرین وضعیت ایجاد شهرک صنعتی برای اصناف آلاینده گفت: با رویکرد جدید که در رابطه با اصناف در سازمان شکل گرفته است به طور ویژه در حال استقرار برخی از اصناف در شهرک‌های صنعتی هستیم و برخی از […]

[ad_1]

معاون برنامه‌ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در مورد آخرین وضعیت ایجاد شهرک صنعتی برای اصناف آلاینده گفت: با رویکرد جدید که در رابطه با اصناف در سازمان شکل گرفته است به طور ویژه در حال استقرار برخی از اصناف در شهرک‌های صنعتی هستیم و برخی از شهرک‌ها نیز برای آنها در حال تاسیس است.


مقیمی ادامه داد: صنعت نیاز به توزیع و خدمات دارد و واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. ما قصد داریم این اصناف را در قالب گروه‌های خاص و ویژه ساماندهی کنیم.


وی تصریح کرد: بخش اول این پروژه انجام شده و در شهرک صنعتی قرچک صنف آجیل و خشکبار مستقر شده‌اند.


مقیمی در خصوص تمهیدات این سازمان برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی اظهار داشت: برای این منظور ما مناطق ویژه اقتصادی را در نظر گرفتیم و هم اکنون طرح آن در مجلس در حال پیگیری است. اولویت ما در این مناطق صادرات است. بر همین اساس زیر ساخت‌ها برای صدور کالا اعم از راه آهن و حمل و نقل را در نظر گرفتیم و امیدواریم مناطق ویژه اقتصادی مانند جاسک، خرمشهر، آبادان و اینچه برون زودتر به مرحله اجرایی برسند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس