تاریخ انتشار: ۰۴ اسف ۱۳۹۴
میرلوحی:

معاون سیاسی وزیر کشور در دولت اصلاحات گفت: اگر شبکه مجازی و گفتمان سیاسی جامعه مرور شود، همه جریان‌های اصلاح‌طلب با همه محدودیت‌ها در صحنه حاضرند.

به گزارش “گذارنیوز”  سیدمحمود میرلوحی در نشست خبری فعالان سیاسی اصلاح‌طلب که در ایسنا برگزار شد، اظهار داشت: این روز‌ها، روزهای پر جنب‌وجوشی برای همه ماست، چراکه در شرایط حساسی هستیم.

او با بیان اینکه این انتخابات ویژگی خاصی دارد و دو انتخابات بزرگ همزمان با هم برگزار می‌شود، اظهار داشت: یکی در تشکیل قوه مقننه کشور و دیگری در نهاد رهبری تاثیرگذار است؛ با توجه به شرایط منطقه و بین‌الملل در کشوری به نام ایران همه چشم‌ها به صندوق‌ها دوخته شده است، می‌توان معجزه دموکراسی را دید چراکه  همه با زبان رای صحبت می‌کنند.

معاون سیاسی وزارت کشور در دولت اصلاحات گفت: مجموعه شرایط بعد از فرمایش رهبر انقلاب به‌گونه‌ای است همه جریان‌های سیاسی کشور فعال هستند. اگر شبکه مجازی و گفتمان سیاسی جامعه مرور شود، همه جریان‌های اصلاح‌طلب با همه محدودیت‌ها در صحنه حاضرند.

میرلوحی گفت: جریان اصلاحات با تدبیر و برنامه به صحنه آمده و شعارش امید آرامش و رونق اقتصادی است. امروز می‌بینید با انتخاب این شعار، اصلاح‌طلبان فضای انتخابات را مدیریت می‌کند و رقیب را ناچار به تمکین از این شعار کرده است.

ادامه دارد ….

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس