تاریخ انتشار: ۱۰ مرد ۱۳۹۴
مصطفی کواکبیان:

دبیرکل حزب مردم سالاری گفت: در مجلس آینده لیست ۲۹۰ نفری اصلاح‌طلبان به صورت واحد می‌آید و این بار ۲۰۰ نفر اصلاح‌طلب در مجلس است.

به گزارش گذارنیوز مصطفی کواکبیان ظهر دیروز در جمع اصلاح‌طلبان سیرجان در محل تالار هلال‌احمر به اهمیت انتخابات و حضور نمایندگان فعال و اصلاح‌طلب در مجلس آینده پرداخت و اظهار داشت: در مجلس آینده لیست ۲۹۰ نفری اصلاح‌طلبان به صورت واحد می‌آید و این بار ۲۰۰ نفر اصلاح‌طلب در مجلس است.

وی افزود: مجلس متخصص می‌خواهد و پاک دست، نه اینکه محمدرضا رحیمی یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از بیت‌المال خرج کند تا خط سیاسی رای آورد و یا سعید مرتضوی پول پخش کند و هیچ حسابی نباشد.

کواکبیان ابراز داشت: اگر مجلسی بخواهد اینگونه باشد، نمی‌تواند برای مردم کار کند، مجلس باید مشکل مردم را برطرف و از سیرجان حمایت کند.

وی با انتقاد از کسانی که از توافق هسته‌ای نگران هستند، عنوان کرد: رهبری تمام موارد را تایید کردند و جای نگرانی نیست، اگر طی مدت پنج یا شش ماه تحریم‌ها برداشته می‌شود و خیلی از کشورها امروز برای انعقاد قرارداد می‌آیند، این یک پیروزی بزرگ است.

کواکبیان افزود: بعضی‌ها هنر مخالفت دارند و مخالف هستند، آنهایی که از احمدی‌نژاد حمایت می‌کنند در مجلس آینده جایی ندارند، مردم ما می‌فهمند و خدا می‌داند ما در مجلس زجر می‌کشیدیم چرا که هر روز توافقات را زیر سئوال می‌بردند.

این نماینده مجلس توافقات هسته‌ای را نقطه عطف اقتصاد ملت ایران عنوان کرد و ‌گفت‌: درست است با شش کشور مذاکره و توافق کردیم، اما ۸۰ درصد اقتصاد جهان به دست آنها است و برد جهانی با ما است و اگر قطعنامه‌ای امضا شود ما همچنان مقتدر هستیم و به رجز‌خوانی‌ها‌ی آمریکا و رژیم صهیونیستی توجهی نمی‌شود و نگران نباشید.

وی با انتقاد به برخی روزنامه‌ها که منتقد قطعنامه هسته‌ای هستند، گفت: من ندیدم وزارت ارشاد برخوردی داشته باشد و اگر زمان محمود آقا این چنین زیر‌سئوال می‌بردند، دولت با آنان برخورد می‌کرد، نمی‌خواهم اسم ببرم و باید گفت اینان عده‌ای وطن‌فروش هستند که آمدن واقعیات را انکار کنند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس