تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اول رییس جمهوری تصویب نامه هیات وزیران در خصوص اصلاحیه قانون حمایت از احیا بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده ناکارآمد شهری را به دستگاه های ذیربط ابلاغ کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، بر اساس این اصلاحیه، علاوه بر تعیین تکالیف دستگاه های عضو ستاد ملی مندرج در این قانون […]

[ad_1]

معاون اول رییس جمهوری تصویب نامه هیات وزیران در خصوص اصلاحیه قانون حمایت از احیا بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده ناکارآمد شهری را به دستگاه های ذیربط ابلاغ کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، بر اساس این اصلاحیه، علاوه بر تعیین تکالیف دستگاه های عضو ستاد ملی مندرج در این قانون نظیر شهرداری ها، وزارت راه و شهرسازی، وزارت آموزش و پرورش، نیروی انتظامی، سازمان برنامه و بودجه، بانک مسکن، بنگاه ها و موسسات اقتصادی دولتی، از بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره)، سازمان اوقاف و امور خیریه خواسته شده تا نسبت به تعیین تکلیف تصرفات غیرمجاز در بافت های فرسوده بر اساس برنامه ششم اقدام کنند.
اسحاق جهانگیری این مقرره را که در جلسه مورخ ۱۳۹۵٫۰۵٫۲۷ هیات وزیران به تصویب رسیده بود، با شماره ۶۷۷۰۱ مورخ ۱۳۹۵٫۰۶٫۰۶ به دستگاه های ذیربط ابلاغ کرد.

۲۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس