تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رییس اتحادیه رنگ و مواد شیمیایی اصفهان گفت: استان با ۲۰ تولید کننده رنگ و مواد شیمیایی پس از تهران دومین تولید کننده مواد شیمیایی است. به گزارش ایلنا، حسن خاتون آبادی گفت: ۲۰ شرکت تولید رنگ و مواد شیمیایی در استان اصفهان فعال هستند و در تولید این مواد بعد از استان تهران […]

[ad_1]

رییس اتحادیه رنگ و مواد شیمیایی اصفهان گفت: استان با ۲۰ تولید کننده رنگ و مواد شیمیایی پس از تهران دومین تولید کننده مواد شیمیایی است.

به گزارش ایلنا، حسن خاتون آبادی گفت: ۲۰ شرکت تولید رنگ و مواد شیمیایی در استان اصفهان فعال هستند و در تولید این مواد بعد از استان تهران رتبه دوم کشوری را دارند.


خاتون آبادی افزود استان‌های جنوبی ایران بیشتر، مشتری داخلی محصولات رنگ و مواد شیمیایی استان اصفهان هستند و بیش از ۷۰ درصد تولیدات این شرکت‌ها به کشورهای آسیایی صادر می‌شود.


وی گفت: برای ورود به بازار اروپا نیاز به حمایت بیشتر دولت داریم و کشورهای روسیه، افغانستان، عراق و تاجیکستان، ازبکستان، قزاقستان، ترکمنستان، گرجستان و قرقیزستان مهمترین مقصد محصولات اصفهان هستند.


خاتون آبادی  با بیان اینکه این استان تولید کننده نخستین رنگ هلال آب در کشور بوده است افزود: مصرف و تولید  رنگ در این  استان به علت رکود در صنایع ساختمانی، کاهش چشمگیر دارد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس