تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۴

سخنرانی ابراهیم اصغرزاده که قرار بود به مناسبت روز دانشجو در کرمان برگزار شود٬ با حاشیه‌هایی همراه بود.

به گزارش “گذارخبر” به نقل را ایلنا برنامه روز دانشجو در دانشگاه کرمان با وجود صدور مجوز اولیه و نصب بنر و تبلیغات در سطح خوابگاه‌ها و  دانشگاه در آستانه تعطیلی قرار گرفت تا ابراهیم اصغرزاده که برای سخنرانی به دانشگاه علوم پزشکی کرمان دعوت شده بود٬ در پاویون فرودگاه منتظر تصمیم نهادهای تصمیم‌گیر بماند!

بر اساس این گزارش معاون دانشجویی و مسئول حراست دانشگاه با هماهنگی حراست دانشگاه به سخنرانان اعلام کرده‌اند که از طرف برگزارکنندگان برنامه هیچ اطلاعی به ما داده نشده است.

اعضای انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی کرمان که برای استقبال به فرودگاه رفته بودند٬ وقتی متوجه شدند اجازه سخنرانی به اصغرزاده لغو شده است، این روند را غیر قانونی خواندند و اصرار دارند که این مراسم برگزار شود.

ارسلان مقبلی، دبیر انجمن اسلامی علوم پزشکی کرمان به ایلنا می‌گوید: دیشب ساعت دوازه شب از حراست زنگ زدند و گفتند آقای اصغرزاده اجازه سخنرانی ندارد؛ در حالی که ما پنجم آذر درخواست مجوز داده بودیم و روز دوازدهم هم مجوز ما صادر شده بود و شروع به تبلیغات در سطح دانشگاه کردیم.

وی با اشاره به اینکه مدیر فرهنگی دانشگاه با دیدگاه‌های اصلاح‌طلبان مشکل دارد، گفت متاسفانه معاون دانشجویی هم از خود سلب مسئولیت کرده است و رئیس دانشگاه برابر فشارها عقب‌نشینی می‌کند.

ابراهیم اصغرزاده نیز در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا٬ اظهار داشت: به‌محض اینکه هواپیما فرود آمد٬ گفتند سخنرانی من لغو شده است.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه بعید می‌دانم ممانعت از برگزاری برنامه‌های سیاسی٬ یک سیاست متمرکز باشد٬ گفت: به نظر می‌رسد این رفتارها بیشتر جواب دادن به صحبت‌های روز گذشته آقای روحانی در دانشگاه شریف است.

اصغرزاده تاکید کرد: برخورد نیروهای حراستی خوب بوده و من هم خود را ملزم را به اجرای قانون می‌دانم و در صورتی که مجوز صادر نشود سخنرانی نخواهم کرد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس