تاریخ انتشار: ۰۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] در این بین مشخص نیست مسئولان استقلال و شخص پورحیدری چه اصراری برای ادامه این وضعیت دارند. بدون شک پستی مانند سرپرستی وظایف سنگینی دارد که پورحیدری هنوز آمادگی انجام آن را ندارد. به گزارش آی‌اسپورت –  منصور پورحیدری همچنان برای بهبودی کامل خود تلاش می‌کند. سرپرست استقلال پس از یک دوره سخت بیماری […]

[ad_1]

در این بین مشخص نیست مسئولان استقلال و شخص پورحیدری چه اصراری برای ادامه این وضعیت دارند. بدون شک پستی مانند سرپرستی وظایف سنگینی دارد که پورحیدری هنوز آمادگی انجام آن را ندارد.

به گزارش آی‌اسپورت –  منصور پورحیدری همچنان برای بهبودی کامل خود تلاش می‌کند. سرپرست استقلال پس از یک دوره سخت بیماری که تمام اهالی فوتبال را نگران کرد کم کم و به مرور بهتر شد. به طوری که این روزها به طور منظم در تمرینات آبی‌ها شرکت می‌کند.

 اما با این وجود او هنوز این آمادگی را ندارند که استقلالی‌ها را در سفرهای سخت و طولانی مانند اهواز همراهی کند. موضوعی که مسئولان استقلال سال گذشته با انتخاب فرزاد مجیدی به عنوان کمک سرپرست قصد داشتند غیبت پورحیدری را به این طریق پوشش دهند. اما کمک سرپرست نه تنها کمکی به استقلال نکرد بلکه خود به مرکز حواشی جدید تبدیل شد.

در این بین مشخص نیست مسئولان استقلال و شخص پورحیدری چه اصراری برای ادامه این وضعیت دارند. بدون شک پستی مانند سرپرستی وظایف سنگینی دارد که پورحیدری هنوز آمادگی انجام آن را ندارد. در این شرایط بهتر است پورحیدری در هیات مدیره به ایفای نقش بپردازد و پست سرپرستی را به فردی بسپارد که بتواند به صورت دائم در کنار تیم باشد.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس