تاریخ انتشار: ۱۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] شرکت زرلو انرژی ترکیه ساخت یک نیروگاه گازی در ایران را بررسی می‎کند و ممکن است تا پایان امسال، طرح پیشنهادی خود را ارائه دهد. به گزارش ایسکانیوز از شبکه بلومبرگ، عمر ینگول، مدیر عامل زرلو هلدینگ، اعلام کرد این شرکت ترک برای ساخت یک نیروگاه گازی با مسئولان ایرانی در حال مذاکره است […]

[ad_1]

شرکت زرلو انرژی ترکیه ساخت یک نیروگاه گازی در ایران را بررسی می‎کند و ممکن است تا پایان امسال، طرح پیشنهادی خود را ارائه دهد.

به گزارش ایسکانیوز از شبکه بلومبرگ، عمر ینگول، مدیر عامل زرلو هلدینگ، اعلام کرد این شرکت ترک برای ساخت یک نیروگاه گازی با مسئولان ایرانی در حال مذاکره است و شاید تا پایان سال جاری میلادی، طرح کامل این پروژه را ارائه کند.

به گفته وی، شرکت زرلو انرژی که در زمینه تولید برق از نیروگاه‎های بادی، آبی، زمین‎گرمایی و گازی فعالیت می‎کند، قصد دارد سرمایه‎گذاری عمده‎ای در ایران داشته باشد.

این مدیر ترکیه‎ای اعلام کرد ظرفیت تولید برق مورد نظر زرلو انرژی ممکن است معادل میزانی باشد که شرکت ترکیه‎ای یونیت اینترنشنال قصد دارد در سرمایه‎گذاری چهار میلیارد و ٢٠٠ میلیون دلاری خود در ایران به آن دست یابد.

شرکت انرژی یونیت اینترنشنال پیش از این با وزارت نیروی ایران توافق نامه‎ای برای ساخت هفت نیروگاه گازی با مجموع ظرفیت ۶ هزار و ٢٠ مگاوات به امضا رسانده بود.

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس