تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از رودسر، امیر جانبازی رودسری سیاست شهرستان را هم‌راستا با سیاست‌های دولت تدبیر و امید برای توسعه شهرستان در همه جوانب به‌ویژه عمران و آبادانی عنوان کرد و افزود: رودسر در بخش کشاورزی فعال بوده و در بخش صنعت و گردشگری نیز از ظرفیت و پتانسیل بالایی برخوردار است و خوشبختانه […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از رودسر، امیر جانبازی رودسری سیاست شهرستان را هم‌راستا با سیاست‌های دولت تدبیر و امید برای توسعه شهرستان در همه جوانب به‌ویژه عمران و آبادانی عنوان کرد و افزود: رودسر در بخش کشاورزی فعال بوده و در بخش صنعت و گردشگری نیز از ظرفیت و پتانسیل بالایی برخوردار است و خوشبختانه با هم‌افزایی صورت گرفته در قالب تعاونی‌ها برای توسعه و عمران فعالیت‌های خوبی انجام شده است.


وی اظهار کرد: از ابتدای تصویب قانون تعاون تاکنون ۴۸۱ تعاونی در گرایش‌های مختلف صنعت، خدمات، صید و صیادی، حمل‌ونقل، مسکن شهرستان در سامانه تشکیل تعاونی‌ها وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ثبت شده است.


نماینده عالی دولت در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: تعداد اعضای تعاونی‌های شهرستان رودسر ۱۴۴۳۰ نفر است و برای ۴۵۰۰ نفر در قالب تعاونی‌های یاد شده اشتغال ایجاد شده است.


 فرماندار شهرستان رودسر ادامه داد: شهرستان رودسر ۱۳ تعاونی پره صید و صیادی دارد که در فصل صید و صیادی ۹۵-۹۴ ، ۵۰۰ تن انواع ماهی را صید کرده است.


وی همچنین به شرکت تعاونی حمل و نقل اشاره کرد و افزود: ۳۰ درصد از حمل و نقل‌ها در شهرستان برعهده شرکت‌های تاکسیرانی و تاکسی بیسیم‌ها است.


جانبازی به افتتاح ۲۴۰ واحد مسکن‌مهر در شهرستان اشاره و تصریح کرد: شهرستان رودسر در زمینه تحویل مسکن مهر رتبه اول را در استان کسب کرده است . در حوزه خدمات ۱۰ شرکت تعاونی سردخانه با ظرفیت ۱۵ هزار تن داریم که خوشبختانه شهرستان روند رو به رشد و توسعه خوبی را دارد .


فرماندار شهرستان رودسر در پایان سخنان خود از بخشداران و دهیاران خواست تلاش کنند عضوگیری در تعاونی‌ها به نحوی صورت گیرد تا شاهد ارتقای جایگاه شهرستان به رتبه یک استانی باشیم.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس