تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] دو تیم اسپورتینگ خیخون و بارسلونا امروز(۳ مهر ماه) از ساعت۱۷:۴۵ در ورزشگاه مورینون شهر خیخون به مصاف هم می روند. به گزارش ایسکانیوز، دو تیم اسپورتینگ خیخون و بارسلونا، امروز در ورزشگاه مورینون شهر خیخون به مصاف یکدیگر خواهند رفت. بارسا پس از توقف مقابل اتلتیکومادرید،‌نیاز به یک بازی نسبتا آسان دارد تا […]

[ad_1]

دو تیم اسپورتینگ خیخون و بارسلونا امروز(۳ مهر ماه) از ساعت۱۷:۴۵ در ورزشگاه مورینون شهر خیخون به مصاف هم می روند.

به گزارش ایسکانیوز، دو تیم اسپورتینگ خیخون و بارسلونا، امروز در ورزشگاه مورینون شهر خیخون به مصاف یکدیگر خواهند رفت. بارسا پس از توقف مقابل اتلتیکومادرید،‌نیاز به یک بازی نسبتا آسان دارد تا با کسب پیروزی در آن، دوباره روند خوب خود را آغاز کند. آبی اناری ها در ۵ بازی اخیرشان ۳ پیروزی ، ۱ تساوی و ۱ شکست کسب کرده اند و نسبتا فرم خوبی دارند. بارسا که در چند فصل گذشته بسیار موفق بوده و نتایج خیلی خوبی با انریکه کسب کرده، به دنبال ادامه این روند با سرمربی اسپانیایی خواهد بود. هر چند که آنها از امادگی رقبا نظیر رئال مادرید اطلاع دارند ولی قطعا برای هر ۳ جام با تمام وجود خواهند جنگید.

خیخون نیز در حال حاضر در رده ی دوازدهم جدول قرار گرفته و شرایط خوبی را سپری نمی‌کند.در ۵ تقابل اخیر دو تیم، ۴ پیروزی برای بارسلونا و ۱ تساوی به ثبت رسیده است. لیونل مسی که مقابل اتلتیکو دچار مصدومیت شد، بزرگترین غایب بارسا در این تقابل خواهد بود و آبی اناری‌ها امیدوارند بتوانند در غیاب او نتیجه مناسبی کنسب کنند.

لوییس انریکه، سرمربی بارسلونا اسامی ۱۸ بازیکن موردنظر خود را برای دیدار مقابل اسپورتینگ خیخون را اعلام کرد که برای چهارمین بازی پیاپی، نام الیکس ویدال، مدافع کناری این باشگاه در آن مشاهده نمی‌شود. ویدال همان‌طور که انریکه در کنفرانس مطبوعاتی امروزش به صورت غیرمستقیم به آن اشاره کرد، جایی در برنامه‌های این مربی ندارد و حالا پس از ارائه نمایشی ضعیف مقابل آلاوز که با شکست ۲ – ۱ بارسا همراه شد، برای چهارمین بازی متوالی خود را خارج از لیست ۱۸ نفره بارسلونا می‌بیند.

گفتنی است مسی و اومتیتی به دلیل مصدومیت و جوردی ماسیپ نیز به دلایل فنی در این دیدار حضور ندارند.

** سرمربیان:

بارسلونا: لوییس انریکه

اسپورتینگ خیخون: مانوئل پرسیادو

** ترکیب احتمالی دو تیم:

۶۰۲/۶۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس