تاریخ انتشار: ۲۵ خرد ۱۳۹۴

شاهرخ سبک دست اسپانسر استقلالی ها با حرف هایش درباره منصوریان ، حسابی خبرساز شد. شاهرخ سبک دست ، می گویند او قرار است اسپانسر آینده استقلال باشد. سبک دست که فعلا عضو علی البدل هیات مدیره استقلال است ، امروز در گفت و گوهای مختلف به انتقاد از مذاکره افشارزاده با منصوریان پرداخته و […]

شاهرخ سبک دست اسپانسر استقلالی ها با حرف هایش درباره منصوریان ، حسابی خبرساز شد.

شاهرخ سبک دست

شاهرخ سبک دست ، می گویند او قرار است اسپانسر آینده استقلال باشد. سبک دست که فعلا عضو علی البدل هیات مدیره استقلال است ، امروز در گفت و گوهای مختلف به انتقاد از مذاکره افشارزاده با منصوریان پرداخته و در این گفت و گوی صریح درباره دلایل انتقاداتش حرف می زند.

با این مصاحبه ای که شما داشتید ، ماجرای استقلالی شدن منصوریان را باید منتفی دانست؟

نه . چرا؟ من فقط می گویم شان باشگاه استقلال این نیست که نامه اش را باشگاه نفت رد کند و بگوید شما چرا بدون اجازه ما با مربی مان مذاکره کرده اید.

نکته دیگری که وجود دارد این است که شما قبلا گفته بودید در مسائل فنی دخالت نمی کنید؟

آقای منصوریان مربی بسیار خوبی است، ولی در حال حاضر ایشان قرارداد دارد و این مساله کوچکی نیست.

شما قبلا گفته بودید در مورد این مسائل باید اعضای فنی هیات مدیره تصمیم بگیرند.

الان بحث قراردادی است و فنی نیست. بحث شان باشگاه و رابطه حقوقی باشگاه مطرح است.

الان گفته شده آقای افشارزاده به عنوان مدیرعامل با ایشان مذاکره مستقیم کردند .

ایشان اگر مذاکره کردند و مجوز نفت را گرفتند، می توانند کارها را پیش ببرند. الان این اتفاق افتاده است؟ باشگاه نفت به ما اعلام کرده که منصوریان را نمی دهد

بحث این هم  بود که با آقای سجادی ….

وقتی نفت قرارداد دارد، پس الان مالک آقای منصوریان است. اگر ایشان می خواهد به باشگاه استقلال بیاید، باید اول مسائلش را با این باشگاه حل کند و رضایت این باشگاه را بگیرد و بعد بیاید با استقلال مذاکره کند.

در دنیا روال اینطور است؟ رئالی ها می خواستند بنیتس را از ناپولی بگیرند، مدیر باشگاه  بعد از گرفتن رضایت بنیتس ، با مدیر باشگاه ناپولی مذاکره داشت و  رضایت نامه گرفت.

مدیر با مربی مذاکره نکرد، همان که من گفتم؛ مدیر باشگاه ما باید با مدیر باشگاه نفت با هم به توافق برسند و تا قبل از توافق هم با سرمربی صحبت نمی کنند.

چرا اتفاقا اول با مربی مذاکره کردند ، حتی منصوریان هم رسما به نفتی ها اعلام کرده که با استقلالی ها حرف زده است؟

من این طور فکر نمی کنم. من شان باشگاه بزرگ استقلال را در نظر می گیرم.

ولی شما به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره اتفاقی که افتاده را در شان باشگاه استقلال ندانستید، در حالی که…

باشگاه استقلال قبل از مدیر  نفت با سرمربی مذاکره کرده بود. مدیر با مدیر صحبت نکرده بود. الان یک بازیکن بخواهیم بگیریم من باید بروم مستقیم با آن بازیکن صحبت کنم؟

به نظر می رسد این اتفاقات داخلی بین خودتان است. ارتباطی با مربی آینده ندارد

نه داخلی نیست. شما رسانه ها می خواهید اتفاقات را به یک سمتی ببرید وقتی باشگاه ده نفر لیست می دهد و از این ده نفر یک نفر با یک باشگاه دیگر قرارداد دارد…

حرفی که رسانه ای شده این است که معاون وزیر و نماینده وزارت خانه که مالک تام الاختیار استقلال است با ایشان مذاکره کرده. الان شما به این موضوع باید معترض باشید نه رسانه ها!

نه اصلا اینطور نیست.

مدیرعامل باشگاه شما مذاکره کرده، شما اگر مشکلی با مدیرعامل دارید با ایشان حل کنید.

مذاکره یعنی قرارداد و برنامه های آن طرف را بررسی کنیم. اگر هر کسی، مثلا ۵نفر دیگر با آقای سجادی جلسه بگذارند، دلیل نمی شود که همه آنها قطعی باشند. در نهایت هیئت مدیره جدید که سر کار می آید و کمیته فنی می آید و هیئت مدیره تصمیم می گیرد که سرمربی تیم چه کسی است.

اگر آقای افشارزاده به عنوان مدیرعامل به این نتیجه برسند که…

مدیرعامل مجری تصمیمات هیئت مدیره است. هیئت مدیره مصوب می کند و مدیرعامل ابلاغ می کند.

اما اگر یک مقام بالاتر مثلا آقای سجادی..

شما چیزی را از طرف آقای سجادی می گویید که درست نیست. ایشان اگر این تصمیم را بگیرند، اول به ما ابلاغ می کنند نه کس دیگر و هنوز چیزی در این مورد به ما نگفته اند.

ولی به نظر می رسد شما نسبت به انتخاب این مربی ،منتقد هستید.

نه ،من بیشتر از همه حمایت می کنم. ولی مسائل موجود باید در سطح باشگاه نه در سطح رسانه ها بررسی شود که دارند یک موضوع را تیتر خبری می کنند. الان اگر آقای منصوریان نتواند بیاید یعنی باشگاه بزرگ استقلال امسال بدون سرمربی می ماند؟؟

کاملا مشخص است که نه اما شما هم انگار خیلی موافق چنین انتقالی نیستید؟

به هر دلیلی ایشان نتواند بیاید ما برویم با باشگاه نفت دعوا کنیم؟ یا اصلا اگر آقای منصوریان نخواست بیاید چه می شود؟ من می گویم باشگاه ها نباید زمان هایشان را در این جنجال ها از دست بدهند. مساله خیلی ساده است، مدیرعامل ما درخواستش را به باشگاه نفت داده. من هنوز با باشگاه نفت صحبت نکردم و نمی دانم این باشگاه موافق این موضوع است یا خیر.

نه رسما مخالفت کرده.

باز در یکی دو روز آینده با هم می نشینند و مذاکره می کنند، حالا یا به توافق می رسند یا نمی رسند. اگر نرسیدند قرار نیست وزیر، معاون وزیر و همه را درگیر این موضوع کنیم.

اگر این اتفاق نیفتاد پرونده منصوریان بسته است؟

باید خیلی سریع باشگاه برود و با گزینه های دیگر مذاکره کند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس