تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، علیرضا یونسی در آئین افتتاح نمایشگاه دستاوردهای سه ساله دولت تدبیر و امید در مصلی جمعه بابل افزود : آن چیزی که شهیدان رجایی و باهنر را بعد از ۳۵ سال ماندگار کرده است ، پاکدستی ، عدم دلبستگی به دنیا ، ساده زیستی ، ایمان و عشق به نظام و […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، علیرضا یونسی در آئین افتتاح نمایشگاه دستاوردهای سه ساله دولت تدبیر و امید در مصلی جمعه بابل افزود : آن چیزی که شهیدان رجایی و باهنر را بعد از ۳۵ سال ماندگار کرده است ، پاکدستی ، عدم دلبستگی به دنیا ، ساده زیستی ، ایمان و عشق به نظام و انقلاب بوده است .


وی ادامه داد : امروز هم رفتار این شهدای گرانقدر می تواند برای ما یک مبنا باشد که با به کارگیری این الگوها به گونه ای زندگی کنیم که آیندگان به نیکی از ما یاد کنند.


یونسی اظهار داشت : بسیاری از جامعه شناسان بزرگ دنیا در حال بررسی علت ماندگاری انقلاب اسلامی هستند و به این باور رسیده اند که انقلاب اسلامی ایران یگانه انقلابی در منطقه و جهان است که از مسیر خود خارج نشده است و همچنان پایبند به آرمان های خود است .


وی افزود : اسلام خواهی و پاکدستی اساسی ترین رمز ماندگاری انقلاب اسلامی ایران است و امیدواریم با حفظ این اصول ، انقلاب ما همچنان پرقدرت به مسیر خود ادامه دهد.


معاون سیاسی استاندار مازندران بیان داشت : مردم در شرایطی خرداد ۹۲ به دکتر روحانی رای داده بودند که کشور در وضعیت مناسبی قرار نداشت و سایه شوم جنگ برسر این ملت سنگینی می کرد و از لحاظ اقتصادی بسیار در تنگنا قرار داشتیم و فروش نفت کشور به پائین ترین حد خود رسیده بود و حتی پول حاصل از فروش نفت را نمی توانستیم دریافت کنیم.


وی افزود : خوشبختانه مرم با یک انتخاب درست توانسته اند زمینه اقدامات مثبت را در سه سال اخیر فراهم کنند به گونه ای که ایران امروز نگارستانی از امنیت است و با توجه به آشوب زیاد در منطقه به لطف خدا ملت بزرگ ایران در آرامشی کامل زندگی می کند.


یونسی گفت : دولت پاره تن این حکومت همانند سایر سازمان های دیگر است و اگر هر یک از این پیکرها دچار ضربه و تخریب شود، نظام دچار ضربه خواهد شد.


وی افزود : در هفته دولت امسال بیش از ۷۰۰ طرح با اعتبار ۶۲۲ میلیارد تومان در شهرهای مختلف استان مازندران به بهره برداری خواهد رسید.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس