تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم ووشو دانشگاه آزاد اسلامی گفت: حضور دادکان در ورزش دانشگاه آزاد اسلامی نقطه قوت است. اسفندیاری در گفت و گو با ایسکانیوز گفت: از ۱۳ مهر مسابقات باشگاهی ووشو شروع می شود و در حال تکمیل نفرات جدید برای تیم هستیم.گمان می کنم تا شنبه لیستمان کامل شود و به زودی بازیکنان […]

[ad_1]

سرمربی تیم ووشو دانشگاه آزاد اسلامی گفت: حضور دادکان در ورزش دانشگاه آزاد اسلامی نقطه قوت است.

اسفندیاری در گفت و گو با ایسکانیوز گفت: از ۱۳ مهر مسابقات باشگاهی ووشو شروع می شود و در حال تکمیل نفرات جدید برای تیم هستیم.گمان می کنم تا شنبه لیستمان کامل شود و به زودی بازیکنان به تیم ملحق خواهند شد.

وی افزود: برنامه ۳۰ روزه مان را به دکتر دادگان ارایه کردیم و اگر موافقت او را جلب کنیم در باشگاه انقلاب اردو برگزار خواهیم کرد.البته هنوز معاون ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی نظر نهایی خود را اعلام نکرده است و تابع تصمیم او هستیم.

اسفندیاری ادامه داد: ۱۳ مهر با تیم شهرداری دامغان مسابقه داریم و امسال شرایط برای تمام تیم ها در لیگ یکسان است چرا که ووشو کاران مطرح و با تجربه در تیم ها پخش شدند و نمی توان تنها یک یا دو تیم را مدعی دانست ولی با این حال تیم را برای قهرمانی بسته ایم.

سرمربی تیم ووشو دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: حضور دکتر دادگان نقطه قوت ورزش دانشگاه آزاد اسلامی است و او همیشه از ورزشکاران حمایت کرده است.

۶۰۲/۶۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس