تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۴
کیسینجر:

” نیویورک پست ” علاوه بر کسینجر از قول ۱۶ مأمور اطلاعاتی‌ دیگر نقل می‌کند که اسرائیل در آینده‌ای نزدیک وجود نخواهد داشت.

به گزارش “گذارخبر”  کیسینجر اضافه می‌کند که اسرائیل را میتوان نجات داد اگر بیلیونها دلار کمک‌های مالی‌ دیگر بخدمت گرفته شوند و ارتش هم به میزان کافی‌ دشمنان اسرائیل را خرد و منهدم سازد. او روشن نمیکند که چه کسی‌ هدایت اسرائیل را به عهده می‌‌گیرد و کدام کشور (‌ها ) میبایست بمباران شوند. اما آن شانزده مامور اطلاعاتی در گزارشی ۸۲ صفحه‌ای تحت عنوان: ” Preparing for a Post-Israel Middle East” آینده اسرائیل را مورد بررسی‌ و آنالیز قرار داده اند.

این گزارش اطلاعاتی‌ حاکی از آنست که ۷۰۰۰۰۰ نفر از سال ۱۹۶۷ بشکل غیر قانونی در سرزمینهای ربوده شده اسکان دارند ، اما تمام مردم جهان بر این عقیده هستند که این سرزمین‌ها به فلسطین تعلق دارد و نه اسرائیل. جهان هرگز این اشغال تدریجی‌ را نخواهد پذیرفت و بدین ترتیب اسرائیل به آفریقای جنوبی در اواخر دهه هشتاد شبیه شده است.

در این راپورت همچنین از اسرائیل به عنوان دولتی نژاد پرست ، قانون شکن و ” یاغی ” نام برده شده که توسط اتحادی از تند رو‌های ” لیکود ” هدایت میشود. مقاومت این دولت در مقابل قدرت فزاینده نیروهای مخالفش در منطقه ( از جمله بهار عربی‌ ، جنبش‌های اسلامی و ایران ) خواهد شکست.

اصل این مطلب که دیروز چاپ شد، از سال ۲۰۱۲ است و با این احتساب سال ۲۰۲۲ سال اتمام این ” ضرب الاجل ” برای موجودیت اسرائیل میشود.

هنری آلفرد کیسینجر (به انگلیسی: Henry Alfred Kissinger) دیپلمات معروف آمریکایی و مشاور اسبق امنیت ملی ایالات متحده آمریکا در ۲۷ مه ۱۹۲۳ در خانواده‌ای یهودی‌الاصل در کشور آلمان، شهر فورت به دنیا آمد. او در سال ۱۹۳۸ به همراه خانواده از آلمان تحت کنترل نازی‌ها به آمریکا گریخت، در نیویورک ساکن شد و در ۱۹۴۳ تابعیت این کشور را کسب کرد.

کیسینجر در دورهٔ ریچارد نیکسون به عنوان وزیر امور خارجه آمریکا مشغول به کار شد و پس از پایان دوره نیکسون به خاطر رسوایی واترگیت در همان سمت با جرالد فورد به همکاری ادامه داد. او در سال ۱۹۷۳ م. به خاطر تلاشهایش برای پایان بخشیدن به جنگ ویتنام جایزه صلح نوبل گرفت. از وی به عنوان یکی از استراتژیست‌های ارشد آمریکا نام می‌برند

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس