تاریخ انتشار: ۲۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیرکل فدراسیون فوتبال پس از تساوی هشتاد و سومین دربی پایتخت تأکید کرد که دوست ندارد بازی‌های فوتبال مساوی شود. به گزارش ایسکانیوز، علیرضا اسدی در خصوص دربی ۸۳ و تساوی گفت: بازی خوبی بود. البته من به تساوی علاقه‌ای ندارم، در هیچ مسابقه‌ای دوست ندارم بازی‌ها مساوی شود. دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص […]

[ad_1]

دبیرکل فدراسیون فوتبال پس از تساوی هشتاد و سومین دربی پایتخت تأکید کرد که دوست ندارد بازی‌های فوتبال مساوی شود.

به گزارش ایسکانیوز، علیرضا اسدی در خصوص دربی ۸۳ و تساوی گفت: بازی خوبی بود. البته من به تساوی علاقه‌ای ندارم، در هیچ مسابقه‌ای دوست ندارم بازی‌ها مساوی شود.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص کیفیت این بازی اظهار داشت: کیفیت این بازی نسبت به برخی دربی‌ها خوب بود، اما نسبت به برخی دربی‌ها کیفیت خوبی نداشت.

وی در واکنش به نارنجک پرتاب کردن برخی تماشاگران در طول بازی تأکید کرد: دست‌شان درد نکند. جریمه‌اش را هم باید بدهند!

اسدی درباره احتمال تغییر زمان یا ساعت بازی ایران و کره‌جنوبی گفت: ما درخواست خودمان را به فیفا و AFC داده‌ایم و آنها چراغ سبز نشان داده‌اند که ساعت بازی تغییر کند که اگر موافقت شود، تصمیم نهایی را فدراسیون فوتبال و اعضای تیم ملی باید بگیرند.

وی در مورد اینکه آیا تاج در کلمبیا با مسئولان فیفا در این خصوص صحبت کرده یا نه، خاطرنشان کرد: کلمبیا که مسابقات فوتسال در جریان است، اما با AFC و فیفا در این خصوص مذاکره شده است.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس