تاریخ انتشار: ۲۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: دربی ۸۳ بازی خوبی بود اما من دوست دارم تمام بازی‌ها برنده داشته باشد. به گزارش ایلنا، علیرضا اسدی پس از تساوی بدون گل پرسپولیس و استقلال در دربی ۸۳ اظهارداشت: بازی خوبی بود اما خود من به شخصه علاقه‌ای ندارم که هیچ بازی با نتیجه مساوی تمام بشود و […]

[ad_1]

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: دربی ۸۳ بازی خوبی بود اما من دوست دارم تمام بازی‌ها برنده داشته باشد.

به گزارش ایلنا، علیرضا اسدی پس از تساوی بدون گل پرسپولیس و استقلال در دربی ۸۳ اظهارداشت: بازی خوبی بود اما خود من به شخصه علاقه‌ای ندارم که هیچ بازی با نتیجه مساوی تمام بشود و دوست دارم برنده داشته باشد.


وی در مورد اینکه آیا دربی کیفیت لازم را داشت یا خیر، تأکید کرد: این دربی نسبت به برخی بازی‌ها کیفیت بالاتری داشت اما نسبت به برخی دیگر از کیفیت پایین‌تری برخوردار بود.


دبیرکل فدراسیون فوتبال در مورد اینکه تماشاگران نارنجک و بطری آب به درون زمین پرت کردند، گفت: دستشان درد نکند! به هر حال جریمه خواهند شد.


اسدی در مورد دیدار مقابل کره جنوبی در روز تاسوعا و آیا زمان این بازی تغییر خواهد کرد یا خیر، خاطرنشان کرد: ما فعلاً در حال بررسی هستیم، تلاش خود را انجام دادیم. به هرحال ما کار خود را کردیم و انعطاف‌هایی هم نشان داده شد حالا باید فدراسیون و اعضای تیم ملی تصمیم بگیرند.


وی در مورد اینکه آیا مذاکراتی با مسئولان AFC در این زمینه انجام گرفته، گفت: من در جریان این موضوع نیستم و کفاشیان و تاج در کلمبیا به سر می‌برند و از آن خبر ندارم.


دبیرکل فدراسیون فوتبال درخصوص صحبت‌های کی‌روش مبنی بر اینکه گفته بود کفاشیان کاری به عنوان نماینده AFC برای ایران انجام نداده، گفت: نظر خاصی در این مورد ندارم.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس