تاریخ انتشار: ۱۶ ارد ۱۳۹۵

– وزیربهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از نمایندگان منتخب مردم در مجلس دهم برای کمک به اجرای بهتر طرح تحول نظام سلامت استمداد طلبید.

‌‌‌‌‌به گزارش “گذارنیوز” :
سید حسن قاضی زاده هاشمی چهارشنبه شب در آئین افتتاحیه نخستین المپیاد ورزشی کارکنان مرد وزارت بهداشت در ساری گفت : طرح تحول نظام سلامت طبق چندین نظرسنجی رسمی ، رضایت مندی بیش از ۷۰ درصد از مردم بخصوص بیماران را به دنبال داشته است .
وی افزود : وزارت بهداشت برای اجرای این طرح نیاز به حمایت نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی دارد و امیدواریم این حمایت را نمایندگان منتخب مردم در مجلس دهم انجام دهند .
وزیر بهداشت گفت : طرح تحول نظام سلامت از سرمایه های اجتماعی بود که پس از پیروزی انقلاب اسلامی در کشور عملیاتی شد و توانست در دو سال اخیر تحول خوبی در حوزه درمان در کشور ایجاد کند.
وی با تاکید بر استمرار طرح تحول نظام سلامت ، افزود : این طرح همچنان تداوم خواهد داشت و حلقه های دیگری از آن در کشور برای سال جاری اجرا می شود.
** حمایت از المپیاد ورزشی دانشجویان و کارکنان
وزیر بهداشت گفت : وزارتخانه ای که برای سلامت مردم کار و آنان را به ورزش توصیه می کند ، باید خود در اجرای ورزش برای کارکنان و دانشجویان پیشتاز باشد.
وی افزود : با اراده ای که برای ورزش در دانشجویان و کارکنان وزارت بهداشت وجود دارد، باید این مسابقات ورزشی در بخش همگانی و قهرمانی اجرا شود.
وزیربهداشت دولت یازدهم از تمام کارکنان، دانشجویان و پزشکان خواست تا برای سلامتی خود به ورزش روی آوردند.
نخستین المپیاد ورزشی کارکنان مرد وزارت بهداشت با حضور بیش از دو هزار و ۵۰۰ کارمند مرد این وزارتخانه در شش رشته ورزشی در فرح آباد ساری شروع شد و تا ۳۰ اردیبهشت ادامه دارد.
المپیاد ورزشی ویژه کارکنان زن این وزارتخانه نیز از ۳۱ اردیبهشت در فرح آباد ساری با شرکت دو هزار کارمند شروع می شود و تا ۱۲ خرداد ادامه خواهد داشت.
۶۹۸۲/۱۶۵۴

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس