تاریخ انتشار: ۱۹ بهم ۱۳۹۴

آخرین دیدار از هفته نوزدهم لیگ برتر بین تیم‌های استقلال تهران و استقلال اهواز با تساوی خاتمه یافت در حالی که در دقایق پایانی استقلال اهواز شانس زدن گل برتری را داشت.

به گزارش “گذار نیوز”، استقلال تهران با تساوی مقابل استقلال اهواز ۳۶ امتیازی و هم امتیاز با همنام خوزستانی خود شد و با توجه به تفاضل گل بهتر صدر جدول را از استقلال خوزستان گرفت. استقلال اهواز هم ۸ امتیازی شد و همچنان در قعر جدول رده‌بندی است.

ترکیب استقلال: وحید طالب لو، هرایر مگویان، میلادفخرالدینی، حنیف عمران زاده، یعقوب کریمی، جابر انصاری، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، سجاد شهباززاده، علیرضا رمضانی و مهدی مومنی

 ترکیب استقلال اهواز: فرناندو سانتوس، طالب ریکانی، عادل کلاه کج، میلاد پاک پرور، حمزه خذیراوی، مهدی اسلامی، رضا بهمئی، میلاد ربانی فرد، مکی شریفی، حسین بهرامی و علی هلیچی

نیمه اول
دقیقه ۹:
ارسال یعقوب کریمی روی دروازه استقلال اهواز با ضربه سر جابر انصاری همراه بود، اما توپ او با فاصله به بیرون رفت و راهی به دروازه نداشت.

دقیقه ۱۸: استقلال اهواز صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی شد و حمزه خضیراوی با اشتباه حنیف عمران‌زاده می‌توانست دروازه وحید طالب‌لو را باز کند، اما تعلل او برای ضربه زدن به توپ باعث شد مدافعان استقلال تهران توپ را از منطقه خطر دور کنند.

دقیقه ۱۹: مهدی مومنی از تیم استقلال تهران از داور بازی کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۲۳: کریمی بار دیگر ارسال خوبی روی دروازه استقلال اهواز داشت که این بار ضربه سر سجاد شهباززاده به بیرون رفت.

دقیقه ۲۸: ضربه ایستگاهی برای استقلال تهران در موقعیت بسیار مناسبی ایجاد شد که امید ابراهیمی توانست به زیبایی توپ را تبدیل به گل کند.

دقیقه ۳۶: ارسالی که این بار روی دروازه لوپز انجام شد با ضربه قیچی برگردان جابر انصاری همراه شد که این توپ هم راهی به دروازه نداشت.

نیمه دوم
دقیقه ۵۴:
حرکت جابر انصاری در یک سوم دفاعی استقلال اهواز و پاس او به مهدی مومنی موقعیت خوبی برای این بازیکن ایجاد کرد که ضربه مهاجم آبی‌پوشان تهرانی به مدافعان حریف برخورد کرد و به دروازه نرسید.

دقیقه ۵۸: بازیسازی عادل کلاه‌کج پشت محوطه جریمه استقلال تهران و پاس او به میلاد پاک‌پرور با ارسال این بازیکن همراه شد تا حمزه خضیروای با جایگری خوب بین مدافعان استقلال بدون ایجاد مزاحمت دروازه وحید طالب‌لو را باز کند.

دقیقه ۷۴: جابر انصاری ارسالی روی دروازه استقلال اهواز داشت که پروپیچ موقعیت خوبی برای گلزنی داشت، اما نتوانست از این موقعیت استفاده کند.

دقیقه ۷۵: این بار ارسال میثم مجیدی روی سر پروپیچ نشست، اما توپ به جایی رفت که دروازه‌بان استقلال اهواز جاگیری کرده بود.

دقیقه ۸۰: مکی شریفی، بازیکن استقلال اهواز از داور بازی کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۸۹: طالب ریکانی ضربه ایستگاهی خوبی را به سمت دروازه استقلال زد که در تصاویر تلویزیونی به نظر می رسید توپ تبدیل به گل شده است، اما وحید طالب‌لو با سرعت توپ را از دروازه بیرون کشید و داور و کمکش متوجه این موضوع نشدند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس