تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۴
این طرح که به صورت جدی مطرح شده است

دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در صورت تصویب و موافقت مسئولان دولتی، به صورت دائمی به یکی از شرکتهای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی واگذار خواهند شد.

به گزارش “گذار خبر”،  هفته‌های گذشته بود که دولت با تصویب یک طرح دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را از فرایند خصوصی سازی خارج کرد و آنها را در حیطه فعالیت‌های دولتی نگه داشت. این در حالی است که هر دو باشگاه بخصوص پرسپولیس مشکلات شدید مالی دارند و کمک‌های دولتی هم جوابگوی هزینه‌های سرسام‌آور آن نیست.

در حالی که این روزها از گروه صنعتی ملی به عنوان اسپانسر جدید پرسپولیس یاد می‌شود اما خبرها حکایت از نسخه جدید برای واگذاری پرسپولیس و حتی استقلال به گوش می‌رسد. طبق این طرح که به صورت جدی مطرح شده است، سرخابی‌ها طبق مکانیسمی تعریف شده به یکی از شرکت‌های زیر مجموعه وزارت کار، تعاون و رفاه خواهد رسید.

البته مسئولان به دنبال این هستند تا اگر این شرکت بتواند از عهده تامین هزینه‌ها، پرداخت بدهی‌ها و حل مشکلات مالی بر بیاید، این دو باشگاه را به صورت نامحدود و دائمی به آنها واگذار کنند.

علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس در جریان این موضوع قرار دارد و حتی آنرا در جلسات خصوصی مطرح کرده است. دولت به صورت قطعی به دنبال پیاده کردن این طرح است ولی باید منتظر ماند و دید آیا موانع قانونی سر راه اجرای این طرح قرار خواهد گرفت یا خیر.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس