تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تیم استقلال با برتری مقابل ذوب‌آهن موفق شد به اولین پیروزی خود در لیگ برتر شانزدهم برسد. به گزارش ایلنا، استقلال و ذوب‌آهن اصفهان در ادامه دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۹:۳۵ امروز (با ۵ دقیقه تأخیر) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲ بر […]

[ad_1]

تیم استقلال با برتری مقابل ذوب‌آهن موفق شد به اولین پیروزی خود در لیگ برتر شانزدهم برسد.

به گزارش ایلنا، استقلال و ذوب‌آهن اصفهان در ادامه دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۹:۳۵ امروز (با ۵ دقیقه تأخیر) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود آبی‌پوشان خاتمه یافت.


برای استقلال امید ابراهیمی (۴۳ – پنالتی) و علی قربانی (۵۰) گلزنی کردند و مرتضی تبریزی (۶۶) برای ذوب‌آهن گلزنی کردند.


ترکیب استقلال: سید مهدی رحمتی، مجید حسینی، رابسون جانواریو، یعقوب کریمی، وریا غفوری، خسرو حیدری، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی، فرشید اسماعیلی، کاوه رضایی و علی قربانی.


ترکیب ذوب‌آهن: حمید عرفانی، علی حمام، محمد نژادمهدی، وحید محمدزاده، مهرداد قنبری، محمدرضا حسینی، مهدی مهدی‌پور، محمد ستاری (۵۹ – محمدرضا عباسی)، احسان پهلوان، مرتضی تبریزی و جری بنسون.


قضاوت این دیدار به عهده حمید حاج‌ملک است که سعید علی‌نژادیان و علیرضا ایلدروم او را کمک می‌کنند.


نیمه اول


دقیقه ۸: ارسال مرتضی تبریزی روی دروازه استقلال با ضربه سر محمدرضا حسینی همراه بود که توپ با اختلاف کمی از دروازه به بیرون رفت.


دقیقه ۲۴: محمدرضا حسینی با یک حرکت فردی و سرتوپ‌هایی که در محوطه جریمه استقلال زد، باعث به هم خوردن نظم دفاعی آبی‌پوشان شد. در ادامه ارسال کوتاه او را مدافعان استقلال راهی کرنر کردند تا خطری دروازه این تیم را تهدید نکند.


دقیقه ۲۵: کرنر ارسالی ذوب‌آهنی‌ها با ضربه سر خطرناک مرتضی تبریزی همراه بود که از کنار دروازه رحمتی به اوت رفت.


دقیقه ۲۶: خسرو حیدری ارسال خطرناکی روی دروازه ذوب‌آهن داشت که ضربه سر بختیار رحمانی در چارچوب نبود و کاوه رضایی هم مقابل دروازه نتوانست به توپ ضربه بزند تا این موقعیت از دست برود.


دقیقه ۳۷: کاوه رضایی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.


دقیقه ۳۸: توپ ارسالی به پشت محوطه جریمه استقلال با اشتباه رابسون جانواریو و سیدمجید حسینی همراه بود تا توپ به بنسون برسد. مهاجم هندوراسی ذوبی‌ها با ضربه سر دروازه استقلال را تهدید کرد که خروج به موقع رحمتی باعث کمتر شدن ضرب توپ او شد و در ادامه حسینی توپ را دور کرد.


دقیقه ۴۳: پنالتی گرفته شده روی بختیار رحمانی را امید ابراهیمی برای استقلالی‌ها تبدیل به گل کرد.


نیمه دوم


دقیقه ۵۰: ارسال وریا غفوری از سمت راست به خوبی به علی قربانی رسید تا این بازیکن توپ را به تور دروازه ذوب‌آهن برساند و گل دوم آبی‌پوشان به ثمر برسد.


دقیقه ۵۴: ارسال خوب به دهانه دروازه استقلال روی سر حسینی فرود آمد که او با بی‌دقتی ضربه‌اش را به بیرون زد.


دقیقه ۶۳: توپ ارسالی روی دروازه استقلال با ضربه سر نژادمهدی همراه بود که مهدی رحمتی به زحمت توپ را از زیر طاق دروازه به کرنر فرستاد.


دقیقه ۶۶: ارسال عباسی درون محوطه شش قدم استقلال با ضربه سر بنسون همراه بود که رحمتی توپ را دفع کرد تا در برگشت مرتضی تبریز برای تیمش گلزنی کند.


دقیقه ۶۸: بهترین موقعیت برای به تساوی کشیدن بازی نصیب جری بنسون شد که این بازیکن از داخل محوطه جریمه و در شرایطی که فقط مهدی رحمتی را مقابلش داشت توپ را به بیرون زد.


دقیقه ۷۰: علی قربانی می‌توانست گل سوم را برای تیمش به ثمر برساند که عرفانی توپ را دفع کرد و در ادامه با ناهماهنگی بین او و مدافع هم‌تیمی موقعیت خطرناکی برای استقلالی‌ها به وجود آمد. در نهایت دروازه‌بان ذوب‌آهن توپ را دور کرد تا خطر از روی دروازه‌اش دور شود.


دقیقه ۷۴: فرشید باقری جای علی قربانی را در ترکیب استقلال گرفت.


دقیقه ۷۸: محمدرضا حسینی از داور بازی کارت زرد دریافت کرد.


دقیقه ۸۰: ارسال روی دروازه استقلال به مرتضی تبریزی رسید که این بازیکن نتوانست ضربه خوبی به توپ بزند.


دقیقه ۸۸: ارسال روی دروازه استقلال پس از برخورد به فرشید باقری در آستانه ورود به دروازه این تیم بود که مهدی رحمتی توپ را راهی کرنر کرد.


دقیقه ۹۰: پادوانی جای خسرو حیدری را در ترکیب استقلال را گرفت.


دقیقه ۲+۹۰: جابر انصاری به جای کاوه رضایی برای استقلال در دقایق پایانی وارد میدان شد.


استقلال با اولین پیروزی خود و به امتیاز ۷ رسید تا موقتاً به رده نهم جدول صعود کند. ذوب‌آهن هم ۶ امتیازی باقی ماند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس