تاریخ انتشار: ۲۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرپرست اورژانس کشور از آمادگی اورژانس برای پوشش هشتاد و سومین داربی پایتخت خبر داد. به گزارش ایسنا، دکتر پیرحسین کولیوند با اشاره به برگزاری شهرآورد تهران، اظهار داشت: با توجه به برگزاری هشتاد و سومین بازی بین تیم های پرسپولیس و استقلال اورژانس نیز مانند همیشه برای برگزاری این بازی از آمادگی کامل […]

[ad_1]

سرپرست اورژانس کشور از آمادگی اورژانس برای پوشش هشتاد و سومین داربی پایتخت خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر پیرحسین کولیوند با اشاره به برگزاری شهرآورد تهران، اظهار داشت: با توجه به برگزاری هشتاد و سومین بازی بین تیم های پرسپولیس و استقلال اورژانس نیز مانند همیشه برای برگزاری این بازی از آمادگی کامل برخوردار است.

وی افزود: با توجه به تجربه های قبلی، در زمان برگزاری بازی بین تیم های استقلال و پرسپولیس حواشی و حوادثی رخ می دهد به همین منظور این بار نیز نیروهای اورژانس در آمادگی کامل قرار دارند و در صورت وقوع حوادث احتمالی برای انجام وظیفه در حالت آماده باش قرار دارند.

سرپرست اورژانس کشور عنوان کرد: برگزاری این بازی توسط ۹ آمبولانس، دو اتوبوس آمبولانس و یک پیکاب فرماندهی اورژانس ناحیه غرب تهران پوشش داده می شود.

بر اساس اعلام روابط عمومی اورژانس کشور، وی گفت: این گروه های اورژانسی که شامل ۲۳ نفر هستند در میدان آزادی مستقر می شوند و درب های ورودی و خروجی استادیوم آزادی را پوشش می دهند و تا پایان تخلیه کامل میدان آزادی به مأموریت خود ادامه می دهند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس