تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس شورای راهبردی روابط خارجی از استقبال رهبر معظم انقلاب اسلامی از گزارش های ارائه شده توسط اعضای دولت یازدهم خبر داد و گفت: این استقبال نقطه امیدی برای دولت شد تا ان شاء الله با جدیت، کارشان را ادامه دهند و به نتایج قابل توجهی دست یابند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از […]

[ad_1]

رییس شورای راهبردی روابط خارجی از استقبال رهبر معظم انقلاب اسلامی از گزارش های ارائه شده توسط اعضای دولت یازدهم خبر داد و گفت: این استقبال نقطه امیدی برای دولت شد تا ان شاء الله با جدیت، کارشان را ادامه دهند و به نتایج قابل توجهی دست یابند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، کمال خرازی افزود: در هفته دولت فعالیت های قوه مجریه به اطلاع مردم رسانده می شود. دولت یازدهم هم علیرغم همه فشارها و مشکلاتی که بر جمهوری اسلامی تحمیل شده بود، الحمدالله گام های بسیار مهم و موثری را برداشت.
وی اظهار داشت: انتظار می رود که در سال باقی مانده دولت یازدهم، این اقدامات موثر به نتایج نهایی برسد و مشکلات اقتصادی مردم و بیکاری تا حد زیادی برطرف شود.
رییس شورای راهبردی روابط خارجی تصریح کرد که خوشبختانه ارزیابی کلی از دولت یازدهم مثبت است.
خزاری ادامه داد: در دیدار روز چهارشنبه هفته گذشته اعضای هیات دولت با رهبر معظم انقلاب؛ گزارشاتی که اعضای دولت ارایه کردند، مورد استقبال ایشان قرار گرفت.
هفته دولت از دوم شهریور ماه آغاز و تا هشتم همین ماه ادامه دارد، شعار هفته دولت امسال «اقدام و عمل؛ ملت – دولت؛ امیدوار و استوار» نامگذاری شده است. رئیس جمهوری و اعضای دولت تدبیر و امید نیز سوم شهریورماه جاری به دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی رفتند.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس