تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی یزد با نثار گل به قبور مطهر و بابرکت هشت شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی یزد و با قرائت فاتحه برای ۹ شهید دانشجو و ۲ شهید مدافع حرم این دانشگاه به استقبال سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس رفتند. به گزارش ایسکانیوز، همزمان با فرارسیدن ایام بازگشایی دانشگاه‌ها […]

[ad_1]

تجدید میثاق با 19 شهید دانشگاه آزاد اسلامی یزد

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی یزد با نثار گل به قبور مطهر و بابرکت هشت شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی یزد و با قرائت فاتحه برای ۹ شهید دانشجو و ۲ شهید مدافع حرم این دانشگاه به استقبال سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس رفتند.

به گزارش ایسکانیوز، همزمان با فرارسیدن ایام بازگشایی دانشگاه‌ها که تقارن آن با هفته دفاع مقدس، محیط دانشگاه را بیش از گذشته معطر به حضور شهدا می‌سازد، جمعی از دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی یزد و اعضای هیأت رئیسه این دانشگاه در کنار قبور مطهر هشت شهید گمنام این دانشگاه گردهم آمدند و با آرمان‌های مقدس شهدا تجدید بیعت کردند.

در این مراسم دانشگاهیان با نثار گل و قرائت فاتحه یاد و خاطره این شهیدان و نه شهید دانشجو و دو شهید مدافع حرم این دانشگاه را گرامی داشتند و از آنان برای پشت سرگذاشتن سال تحصیلی پر از موفقیت و کسب افتخارات علمی طلب مدد و یاری کردند.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس