تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بهداد سلیمی با استقبال باشکوه قائمشهری​ها به زادگاهش بازگشت. به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، بهداد سلیمی وزنه بردار فوق سنگین کشورمان در مراسم استقبال خود پس از المپیک در زادگاهش قائمشهر و در سالن تختی این شهر گفت : در المپیک ۲۰۲۰ توکیو با کسب نشان طلا ، پاسخ ناداوری ها را خواهم داد […]

[ad_1]

بهداد سلیمی با استقبال باشکوه قائمشهری​ها به زادگاهش بازگشت.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، بهداد سلیمی وزنه بردار فوق سنگین کشورمان در مراسم استقبال خود پس از المپیک در زادگاهش قائمشهر و در سالن تختی این شهر گفت : در المپیک ۲۰۲۰ توکیو با کسب نشان طلا ، پاسخ ناداوری ها را خواهم داد .

قوی ترین مرد جهان که از استقبال پرشور مردم و مسئولان به وجد آمده بود ، با بیان اینکه تمام افتخاراتم برگرفته از عشق به مردم سرزمینم ایران و بویژه مردم قائمشهر است ، خود را شرمنده مردم دانست و گفت : شرمنده ام که نخستین بار از مسابقات بین المللی دست خالی بازگشتم .

ابوالقاسم عباسی معاون اداره ورزش و جوانان مازندران هم در این آیین افزود : امسال در المپیک ریو  ۱۰هزار و ۲۹۵ ورزشکار در ۴۵ رشته ورزشی شرکت کردند که ۱۳ ورزشکار از مازندران بودند.

جهان پهلوان بهداد سلیمی در المپیک ۲۰۱۲ لندن نشان طلای رقابتهای وزنه برداری را کسب کرد و پرچم پرافتخار ایران اسلامی را به اهتراز در آورد .

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس