تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی شورای نگهبان در مورد بررسی استفساریه قانون انتخابات که براساس آن شورای نگهبان نمی‌تواند بعد از انتخاب یک نماینده با رای سالم مردم درباره صلاحیت آن منتخب اظهار نظر مجدد کند، گفت: این طرح هنوز به شورای نگهبان واصل نشده است. عباسعلی کدخدایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به جلسه امروز […]

[ad_1]

سخنگوی شورای نگهبان در مورد بررسی استفساریه قانون انتخابات که براساس آن شورای نگهبان نمی‌تواند بعد از انتخاب یک نماینده با رای سالم مردم درباره صلاحیت آن منتخب اظهار نظر مجدد کند، گفت: این طرح هنوز به شورای نگهبان واصل نشده است.

عباسعلی کدخدایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به جلسه امروز شورای نگهبان عنوانئن کرد: در جلسه امروز لایحه اصلاح قانون بودجه ۹۵ مورد بررسی قرار گرفت گرفت و عدم مغایرت آن با موازین قانونی و شرعی اعلام شد.


وی افزود: همچنین پس از بررسی لایحه تفکیک حوزه‌های انتخابیه میاندوآب با شاهین‌دژ و تکاب این لایحه نیز مغایر با موازین شرعی و قانونی شناخته نشد.


سخنگوی شورای نگهبان همچنین در مورد بررسی استفساریه قانون انتخابات که  براساس آن شورای نگهبان نمی‌تواند بعد از انتخاب یک نماینده با رای سالم مردم درباره صلاحیت آن منتخب اظهار نظر مجدد کند، گفت: این طرح هنوز به شورای نگهبان واصل نشده است.


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس