تاریخ انتشار: ۰۹ خرد ۱۳۹۵

– رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه با اشاره به نقش مهم رسانه در توسعه هر جامعه گفت: استفاده نهادهای مختلف این شهرستان از ظرفیت رسانه ها نقش مهمی در پیشبرد اهداف آنها دارد.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
سیاوش زمان عصر شنبه در گفت وگو با خبرنگاران با بیان اینکه عمق محرومیت در شهرستان کهگیلویه زیاد است افزود: رسانه ها می توانند با همکاری مسئولان گامهای موثری برای برون رفت از این محرومیت بردارند.
وی توسعه هر جامعه را مرهون تلاش شبانه روزی خبرنگاران دانست و اظهارکرد: خبرنگاران اقشاری هستند که با بدنه جامعه بصورت مستمر در ارتباط هستند.
زمان با تاکید بر همکاری و رفع مشکلات مختلف خبرنگاران از سوی مسئولان شهرستان تصریح کرد: انجام رسالت درست خبرنگاران متکی به همکاری دوجانبه با این اقشار است.
این مسئول روشن کردن افکار عمومی جامعه را از رسالت مهم هر خبرنگاری ذکر کرد و افزود: میراث فرهنگی از ظرفیت رسانه ها برای معرفی جاذبه های گردشگری و توسعه صنعت توریسم شهرستان به نحو احسن استفاده خواهد کرد.
شهرستان ۱۳۲ هزار نفری کهگیلویه دارای جاذبه های طبیعی و گردشگری زیادی است که بافت تاریخی دهدشت بزرگترین آثار تاریخی دوره صفویه از مهمترین این آثار است.
۷۵۳۱/۶۱۶۲

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس