تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” علی ماندگار” در جلسه اتاق فکر تولید برنامه‌های آموزشی گفت: بهره مندی از دانش و تجربه هنرمندان در تولید فیلم و آثار فاخر آموزشی، در فرهنگ،الگو سازی در سطح جامعه و آگاهی عمومی، نقش کلیدی دارد. وی افزود:‌ از با ارزش ترین منابع […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” علی ماندگار” در جلسه اتاق فکر تولید برنامه‌های آموزشی گفت: بهره مندی از دانش و تجربه هنرمندان در تولید فیلم و آثار فاخر آموزشی، در فرهنگ،الگو سازی در سطح جامعه و آگاهی عمومی، نقش کلیدی دارد.


وی افزود:‌ از با ارزش ترین منابع هر کشور، سرمایه های انسانی آن است و ترویج ارزش های فرهنگی،اجتماعی از طریق رسانه های دیداری و شنیداری، در تغییر رفتار مخاطبان ، اثر گذار است.


معاون اجتماعی پلیس پیشگیری ناجا، با اشاره به تلاش نظام های سلطه در استفاده از رسانه ها و شبکه‌های اجتماعی در ایجاد ولنگاری فرهنگی در جوامع شرقی و اسلامی ، افزود: هدف دشمنان، تضعیف ارزش های ملی،مذهبی و ایجاد بی تفاوتی در نیروی انسانی است زیرا به این وسیله می توانند راحت تر به کشورها و ثروت های ملی آنان تسلط پیدا کنند.


وی در پایان با اشاره به رویکرد فرهنگی پلیس پیشگیری ناجا خاطر نشان کرد: امروز پلیس در کنار مردم قرار دارد و اجازه نخواهد داد تا دشمنان با نفوذ فرهنگی، امنیت اخلاقی آنان را ناامن کنند و تمام تلاش خود را جهت صیانت از هموطنان معطوف و برای رسیدن به این هدف والا از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس