تاریخ انتشار: ۳۰ بهم ۱۳۹۴

استفاده از تصاویر امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب در تبلیغات انتخاباتی هیچ منعی ندارد.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران با بیان اینکه تنها مرجع اظهار نظر درخصوص تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی ستاد انتخابات استان است؛ اعلام کرد: استفاده از تصاویر امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب در تبلیغات انتخاباتی هیچ منعی ندارد.
سیدشهاب الدین چاوشی امروز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اطلاعیه دیروز تنها تاکیدی بر رعایت حفظ حرمت و جایگاه امام راحل و رهبر معظم انقلاب در تبلیغات انتخاباتی بود اما متاسفانه به شکل مناسبی انعکاس نیافته است.
عصر دیروز(پنجشنبه) کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات حوزه انتخابیه تهران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که بر اساس مصوبه این ستاد استفاده از تصاویر امام(ره) و مقام معظم رهبری در تبلیغات ممنوع است‘ از تمامی داوطلبان درخواست می شود نسبت به رعایت تمامی قوانین تبلیغات انتخابات متعهد بوده و از اقدامات هنجار شکنانه خودداری کنند.
براساس قانون‘ فعالیت تبلیغاتی نامزدهای تایید صلاحیت شده این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی از ۲۹ بهمن آغاز و تا ساعت هشت صبح روز ششم اسفند یعنی ۲۴ ساعت قبل از شروع رای گیری (هشت صبح هفتم اسفندماه) ادامه خواهد داشت.
به گزارش ایرنا یک هزار و ۲۹۴ نامزد تایید صلاحیت شده دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شش حوزه انتخابیه اصلی استان تهران با یکدیگر رقابت می کنند.
استان تهران در مجموع ۳۵ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد که ۳۰ کرسی مربوط به حوزه انتخابیه تهران و هر کدام از پنج کرسی دیگر به سایر حوزه های انتخابیه اصلی استان تعلق دارند.
این استان دارای شش حوزه اصلی و ۲۰ حوزه فرعی شامل شهرستان ها و بخش ها در انتخابات مجلس شورای اسلامی است.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفندماه سال جاری برگزار می شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس