تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] حبیب‌الله رحیمی‌شیخ در گفت‌وگو با ایسنا مازندران، با بیان اینکه یازدهمین جشنواره فرزندان بهزیستی کشور در دو بخش پسران و دختران هر سال برگزار می شود، اظهار کرد: این جشنواره در دو بخش دختران و پسران برگزار می‌شود که در بخش پسران ۴۵۱ نفر شرکت کننده و ۷۰ داور بین المللی و صاحب نام […]

[ad_1]

حبیب‌الله رحیمی‌شیخ در گفت‌وگو با ایسنا مازندران، با بیان اینکه یازدهمین جشنواره فرزندان بهزیستی کشور در دو بخش پسران و دختران هر سال برگزار می شود، اظهار کرد: این جشنواره در دو بخش دختران و پسران برگزار می‌شود که در بخش پسران ۴۵۱ نفر شرکت کننده و ۷۰ داور بین المللی و صاحب نام حضور داشتند.

وی افزود: هدف از برگزاری این جشنواره‌ها آن است که فرزندان در فضای رفاقت و رقابت سالم از استان‌های مختلف حضور یابند و همدیگر را بشناسند.

مدیرکل خدمات پشتیبانی، تربیت بدنی و فوق برنامه سازمان بهزیستی کشور، تصریح کرد: برای برگزاری این جشنواره برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شد و این نفرات نیز با برگزاری مسابقات مختلف استانی، به این مسابقه راه یافتند. 

رحیمی‌شیخ با بیان اینکه هر ساله در زمینه‌های مختلفی جشنواره‌هایی مانند فوتسال، شنا، آمادگی جسمانی و تنیس روی میز برای استعدادیابی این فرزندان برگزار می‌شود، گفت: دفتر تربیت بدنی بهزیستی، فرزندان بهزیستی را شناسایی می‌کند و در استان‌ها به هیئت‌ها معرفی می شوند.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر جشنواره فرزندان بهزیستی، جشنواره دیگری برای معلولان هم در دو بخش پسران در بابلسر و دختران در تنکابن برگزار شد که آن هم ۱۱ساله بود.

مدیرکل خدمات پشتیبانی، تربیت بدنی و فوق برنامه سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه هدف از برگزاری ورزش معلولان آن است که این فرزندان را از کنج خانه‌ها به بیرون بکشانیم، یادآور شد: برخی از خانواده ها فرزندان معلول خود را بیرون نمی‌آورند بنابراین به دنبال آن هستیم که خانواده‌ها را آموزش دهیم که به معلول به عنوان انسان فرصت دهند تا در این فعالیتها شرکت کنند.

وی با اشاره به اینکه بهزیستی مسئول آموزش مهارتهای زندگی به گروه‌ها و عموم جامعه در راستای پیشگیری فعالیت دارد، خاطرنشان کرد: پدر و مادر این فرزندان بهزیستی است و باید به آنان دقت نظر ویژه داشته باشیم و سعی‌مان بر آموزش در تمام برنامه‌ها و برای زندگی جمعی است.

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس