تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی هیرنوین با دفاع از عملکرد ملی‌پوش ایرانی‌اش، او را بازیکنی با ارزش‌های بزرگ قلمداد کرد. به گزارش ایسکانیوز، تیم هیرنوین شنبه گذشته در هفته پنجم اردویژه هلند با نتیجه ۳ بر یک توئنته را شکست داد و رضا قوچان‌نژاد زننده دو گل تیمش در دقایق ۳۴ و ۹۰ بود. عملکرد درخشان قوچان‌نژاد در […]

[ad_1]

139506220734122308635714.jpg

سرمربی هیرنوین با دفاع از عملکرد ملی‌پوش ایرانی‌اش، او را بازیکنی با ارزش‌های بزرگ قلمداد کرد.

به گزارش ایسکانیوز، تیم هیرنوین شنبه گذشته در هفته پنجم اردویژه هلند با نتیجه ۳ بر یک توئنته را شکست داد و رضا قوچان‌نژاد زننده دو گل تیمش در دقایق ۳۴ و ۹۰ بود.

عملکرد درخشان قوچان‌نژاد در پنج هفته اخیر اردویژه هلند و نقش مستقیم او در کسب ۴ امتیاز برای تیم هیرنوین باعث شد تا یورگن استرپل، سرمربی ۴۷ ساله این تیم در مصاحبه با شبکه تلویزیونی فاکس اسپرت ملی‌پوش ایرانی خود را مورد تمجید قرار دهد.

استرپل صحبت‌های خود را درباره قوچان‌نژاد این گونه آغاز کرد: خیلی روشن است که رضا قوچان‌نژاد واقعا فوتبال بازی می‌کند. ما از مدت‌ها قبل یکدیگر را می ‌شناسیم. سال گذشته من به لندن رفته بودم و تلاش کردم تا او را به تیم ویلم بیاورم. خوشبختانه رضا الان در هلند و در تیم هیرنوین است. او با تجربه و توانمندی‌های بزرگی بازی می‌کند.

سرمربی تیم هیرنوین که پیش از این ۵ سال هدایت تیم ویلم را به‌عهده داشت در ادامه گفت: قوچان‌نژاد در چند بازی اول کمتر به چشم می‌آمد، اما او بازیکنی با ارزش‌های بزرگ است. به طور واضح می ‌توانم بگویم او اخیراً پس از سفر چند هفته‌ای به چند نقطه دور دنیا جهت همراهی تیم ملی ایران به هلند بازگشت و توانست دو گل برای تیم هیرنوین برابر توئنته به ثمر برساند.

استرپل در پایان به شبکه فاکس اسپرت گفت: قوچان‌نژاد آماده پرواز است و ما باید دوباره از ارزش‌ها و توانمندی‌های او در بازی‌های آینده تیم هیرنوین بهره ببریم.

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس