تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مسئول پیگیری آسیب‌های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان گفت: بر اساس تقسیم کار ملی، وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولی آسیب‌های اجتماعی دختران انتخاب شد، بنابراین اقداماتی در این زمینه انجام و جلساتی را تشکیل داده‌ایم. داوود نوری در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: در نخستین جلسه برگزار شده با حضوردستگاه‌های ذیربط  قرا ر […]

[ad_1]

مسئول پیگیری آسیب‌های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان گفت: بر اساس تقسیم کار ملی، وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولی آسیب‌های اجتماعی دختران انتخاب شد، بنابراین اقداماتی در این زمینه انجام و جلساتی را تشکیل داده‌ایم.

داوود نوری در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: در نخستین جلسه برگزار شده با حضوردستگاه‌های ذیربط  قرا ر شد به به جای آسیب‌های اجتماعی دختران جوان به آسیب‌های اجتماعی جوانان بپردازیم تا احساس نشود که قشر خاصی از جوانان آسیب‌زا هستند.

وی با اشاره به  طراحی سه مرحله برای کاهش آسیب‌های اجتماعی جوانان گفت: قرار است طی سه مرحله به اهداف تعیین شده برسیم و شاخص‌ها را استخراج کنیم. قرار است طی سه جلسه آتی با دستگاه‌های اجرایی شاخص‌ها را استخراج و به استان‌ها ابلاغ کنیم.

نوری در پایان یادآورشد: بر اساس دستور مقام معظم رهبری، تقسیم کار ملی در شورای اجتماعی کشور در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی انجام شده است و بیشتر دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی، دولتی و غیر دولتی از جمله وزارت ورزش و جوانان به نوعی در این زمینه دخیل هستند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس