تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مجمع انتخاباتی ریاست هیئت فوتبال استان هرمزگان، جهت سکانداری پرطرفدارترین ورزش کشور طی ۴ سال آینده و به میزبانی واحد بندرعباس انجام شد. به گزارش ایسکانیوز، در این انتخابات که با حضور رئیس فدراسیون فوتبال انجام شد، عباس امینی زاده به عنوان رئیس هیأت فوتبال هرمزگان انتخاب شد. مهدی تاج ضمن اشاره به اینکه […]

[ad_1]

مجمع انتخاباتی ریاست هیئت فوتبال استان هرمزگان، جهت سکانداری پرطرفدارترین ورزش کشور طی ۴ سال آینده و به میزبانی واحد بندرعباس انجام شد.

به گزارش ایسکانیوز، در این انتخابات که با حضور رئیس فدراسیون فوتبال انجام شد، عباس امینی زاده به عنوان رئیس هیأت فوتبال هرمزگان انتخاب شد.

مهدی تاج ضمن اشاره به اینکه هرمزگان قطب فوتبال ساحلی است اظهار کرد: ورزش هرمزگان با همدلی به نقطه مطلوب کنونی رسیده و باید همکاری در این میدان را بیش از گذشته تقویت کنیم تا شاهد موفقیت های ارزنده ای در آینده باشیم.

وی اختیارات خود را نیز در هرمزگان به رئیس جدید هیأت فوتبال تفویض کرد و افزود:«هر چه سریع تر اعضای هیأت رئیسه را انتخاب و ساختار ورزش فوتبال هرمزگان را کامل کنید.

مجمع عمومی هیأت فوتبال استان هرمزگان صبح امروز با حضور ۲۸ نفر از ۲۹ عضو مجمع برگزار شد و طی آن عباس امینی زاده ۱۸رای و عبدالمجید دبیده نیز ۱۰ رای از ۲۸ رای ماخوذه را کسب کرد.

۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس