تاریخ انتشار: ۰۱ خرد ۱۳۹۵

– استاندار کرمان با حضور در منزل شهید محمد باقدرت جوپاری به عنوان نخستین شهید انقلاب اسلامی در استان کرمان با خانواده وی دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از روز شنبه روابط عمومی استانداری کرمان علیرضا رزم حسینی در این دیدار با تاکید بر اینکه جانبازان به جامعه کمال بخشیدند گفت: جانبازان، افتخار آفرینان و فریادگران خاموش تاریخ انقلاب اسلامی هستند.
وی اظهار کرد: خانواده شهدا فرزندان برومند خود را زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان نزد خدای متعال دارد.
شهید محمد باقدرت جوپاری متولد ۱۳۱۵ است. وی دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۵۷ در درگیری مسجد جامع شهر کرمان به فیض شهادت نائل آمد.
شهید باقدرت جوپاری از نخستین شهدای انقلاب اسلامی در کرمان است که به داشتن فضایل اخلاقی، ایمان و اعتقاد راسخ زبانزد خاص و عام است.
وی در حوادث قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، راهپیمایی و تظاهرات ها حضور و فعالیت گسترده ای داشته است.
همسر شهید محمد باقدرت جوپاری، هفته گذشته پس از مدتی بیماری به رحمت ایزدی پیوست.
وی در ادامه با حضور در منزل جانبازان نیروی انتظامی عبدالنبی لوتی زهی و حمید جلیل پور در فضایی معنوی و بسیار صمیمی با آنها دیدار و از صبر، ایثار و فداکاری‌ های خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران تجلیل کرد.
جانباز عبدالنبی لوتی زهی در دوران مقدس سربازی در سال ۱۳۸۷ در روستای قلعه شهید در منطقه بم در اثر درگیری با قاچاقچیان و اشرار از ناحیه گردن قطع نخاع و به درجه جانبازی نائل آمد.
جانباز ۷۰ درصد حمید جلیل پور نیز سال ۱۳۷۳ در منطقه جیرفت و کهنوج در حین ماموریت به دلیل درگیری با قاچاقچیان و اشرار به درجه جانبازی نائل آمد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمان استاندار کرمان را در دیدار با خانواده شهدا و جانبازان همراهی می کردند.
۳۰۲۹

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس