تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از بهشهر؛ ربیع فلاح در این مراسم به همراه مدیران کل دستگاههای اجرایی مازندران و فرماندار بهشهر با نثار شاخه گل و قرائت فاتحه از مقام شامخ شهدا تجلیل کردند.  در این آیین شرکت کنندگان ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از بهشهر؛ ربیع فلاح در این مراسم به همراه مدیران کل دستگاههای اجرایی مازندران و فرماندار بهشهر با نثار شاخه گل و قرائت فاتحه از مقام شامخ شهدا تجلیل کردند. 


در این آیین شرکت کنندگان ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر با آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی تجدد میثاق کردند.


شهرستان بهشهر از جمله شهرهای شهیدپرور استان مازندران است که در طول ۸ سال دفاع مقدس، ۷۳۳ شهید، ۲۵۰۰ جانباز و ۱۲۰ آزاده تقدیم انقلاب کرده است.


۷۵ شهید از این تعداد از شهدای شهرستان بهشهر، از شهدای کارمند هستند.


در شهرستان بهشهر در هفته دولت ۲۴ طرح با اعتباری در حدود ۱۷۵ میلیارد ریال در این شهرستان اجرایی یا بهره برداری می شود .


از این تعداد پروژه ها، ۲۱ طرح به بهره برداری می رسد و همچنین آغاز ساخت ۳ پروژه نیز آغاز می شود که با اجرای این طرح ها زمینه برخورداری مردم از خدمات مختلف در حوزه آموزش، کشاورزی، ورزشی، زیرساختهای روستایی، برق رسانی و غیره فراهم می شود.


هشتم شهریور ماه سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر است که به این مناسبت، از دوم تا هشتم شهریور، به عنوان هفته دولت نام گذاری شده است


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس