تاریخ انتشار: ۲۵ خرد ۱۳۹۵

– استاندار فارس گفت: خیرین با عمل و رفتار خود، مروج فرهنگ احسان، نیکوکاری و بزرگواری در جامعه هستند.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از خبرنگار ایرنا، سید محمد علی افشانی، شامگاه دوشنبه در مراسم افطاری ویژه ایتام تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس در شیراز افزود: خیرین با اقدامات و کارهای ارزشمند خود، این پیام را به جامعه می دهند که انسان ها در مقابل هم مسئول هستند و اقدامات آنها در جهت کمک به همنوعانشان نیز متاثیر از حس مسئولیت شناسی آنها است.
وی ادامه داد: یکی از اقداماتی که کودکان و ایتام تحت پوشش کمیته امداد باید انجام دهند این است که از هم اکنون تصمیم بگیرند که با پشتکار و کوشش، خود را از زیر پوشش کمیته امداد خارج کنند.
او اظهار کرد: کسانی هم که به دنبال بیان دلایلی برای قرار گرفتن زیر پوشش کمیته هستند این کار را نکنند و سعی کنند که با تلاش و پشتکار روی پای خودشان بایستند.
وی گفت: قطعا اگر اراده و پشتکار باشد، بسیاری از کودکان و ایتامی که امروز تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند می توانند به خدمتگزارانی موفق برای کشور و استان تبدیل شوند.
همچنین در جریان سرکشی استاندار فارس از دو خانواده تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس، مشکل مسکن این ۲ خانواده با اهدای دو باب منزل مسکونی به آنها حل شد.
۶۱۲۲/ ۵۰۵۴

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس