تاریخ انتشار: ۲۲ ارد ۱۳۹۵

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: امنیت امروز ایران اسلامی مدیون ایثارگری جانبازان و صبر زینب گونه خانواده های آنان است.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از روز چهارشنبه روابط عمومی استانداری، علیرضا رشیدیان به مناسبت روز جانباز و زادروز فرخنده حضرت ابوالفضل العباس(ع)، در دیدار با دو تن از جانبازان استان افزود: تقویت و ترویج فرهنگ ایثارگری وظیفه‌ای خطیر بر عهده تمام مسوولان، بویژه نهادهای دخیل در امور فرهنگی است.
وی با بیان این که اشاعه این فرهنگ و نهادینه کردن آن در جامعه متضمن استمرار عزت و استقلال ایران اسلامی است، افزود: اگرچه تقویت بنیه دفاعی و نظامی کشور برای مقابله با تهدیدات احتمالی دشمن ضروری است؛ اما نه سلاح و قدرت نظامی بلکه شجاعت و دلیری رزمندگان عامل اقتدار کشور شد.
استاندار خراسان رضوی شهدا را بزرگترین منشأ اقتدار و قدرت نظام مقدس اسلامی دانست و گفت: جانبازان شهدای زنده و سند گویای تجاوزگری دشمنان به سرکردگی استکبار جهانی هستند.
رشیدیان گفت: به مصداق آیات شریفه قرآن و احادیث ائمه معصومین(ع)، جانبازان باخدا معامله کرده و قطعاً پاداش آنان نیز نزد پروردگار محفوظ است.
استاندار خراسان رضوی در دیدار با هوشنگ بزرگی جانباز ۷۰ درصد و حجت الله یوسفی جانباز ۲۵ درصد، توسط مشاور و مدیرکل حوزه استاندار، مدیران کل روابط عمومی و دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، مشاور استاندار در امور ایثارگران و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همراهی می شد.
۵۱۳۲/۱۹۲۲

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس