تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] استاندار تهران تاکید کرد: همه دستگاههای اجرایی به ویژه بانک ها باید توجه ویژه ای به برنامه اقتصاد مقاومتی داشته باشند. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایرنا، سیدحسین هاشمی عصر شنبه در نشست مشترک مدیران استانی بانک های عامل که در استانداری برگزار شد، افزود: برنامه اقتصاد مقاومتی و اجرای آن یک […]

[ad_1]

استاندار تهران تاکید کرد: همه دستگاههای اجرایی به ویژه بانک ها باید توجه ویژه ای به برنامه اقتصاد مقاومتی داشته باشند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایرنا، سیدحسین هاشمی عصر شنبه در نشست مشترک مدیران استانی بانک های عامل که در استانداری برگزار شد، افزود: برنامه اقتصاد مقاومتی و اجرای آن یک خواسته ملی و مورد تاکید مسئولان کشور است و نباید عادی به آن نگریستە شود.
هاشمی تاکید کرد: برای اجرای این برنامه باید به شیوه میدانی و عملیاتی اقدام کنیم زیرا صرف نامه نگاری و ارجاع دادن و اقداماتی از این قبیل کافی نیست.
وی از مدیران بانک های عامل خواست تا برای اول مهر گزارش عملکردشان در مورد میزان پرداخت تسهیلات و سرمایه در گردش به واحدهای تولیدی متوسط و کوچک و نیز میزان پیگیری بر اساس سامانه اینترنتی را ارائە کنند.
استاندار تهران همچنین از مدیران بانک ها خواست با شجاعت نسبت به رفع مشکل سرمایه در گردش واحدها اقدام کنند و گفت: اگر با بازگشایی یک واحد تولیدی زمینه اشتغال یک نفر فراهم شود، در واقع خانواده ای را نجات داده ایم کە خیر و اجر زیادی دارد.

۷۰۲/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس