تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سیدحسین هاشمی در نخستین روز از آغاز مرحله نخست سرشماری نفوس و مسکن ۱۳۹۵ در این سرشماری به صورت اینترنتی شرکت کرد. به گزارش ایسنا، سید حسین هاشمی با اشاره به اینکه سوم مهرماه نخستین روز از سرشماری نفوس و مسکن به روش اینترنتی بود گفت: آمار سرشماری برای تصمیم گیری های کشور در […]

[ad_1]

سیدحسین هاشمی در نخستین روز از آغاز مرحله نخست سرشماری نفوس و مسکن ۱۳۹۵ در این سرشماری به صورت اینترنتی شرکت کرد.

به گزارش ایسنا، سید حسین هاشمی با اشاره به اینکه سوم مهرماه نخستین روز از سرشماری نفوس و مسکن به روش اینترنتی بود گفت: آمار سرشماری برای تصمیم گیری های کشور در بخش های مختلف کلیدی و حیاتی است.

 

وی با تاکید براینکه حضور در سرشماری کاری ملی است، افزود: سرشماری در سرنوشت و آینده مردم اثر گذار است.

هاشمی ادامه داد: دسترسی و انجام اینترنتی مرحله نخست سرشماری به راحتی امکانپذیر است.

گفتنی است؛ سرشماری نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ برای نخستین بار در دو مرحله اینترنتی و حضوری برگزار می شود.

مرحله اینترنتی سرشماری از روز گذشته شروع شده و تا ۲۴ مهرماه است که خانوارها می‌توانند با مراجعه به سایت سرشماری به آدرس  www.sarshomari95.ir و ثبت اطلاعات سرشماری نفوس و مسکن و دریافت کدرهگیری در این سرشماری شرکت کنند. مرحله دوم این سرشماری نیز از ۲۵ مهر تا ۲۵ آبان ماه با مراجعه حضوری مأموران سرشماری خواهد بود.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، خانوارهایی که در مرحله نخست با ثبت اطلاعات اینترنتی فرم های سرشماری را تکمیل کرده اند تنها باید در مراجعه مأموران سرشماری کدرهگیری که دریافت کرده اند ارائه کنند و دیگر نیازی به پاسخ گویی به پرسش های این سرشماری در مرحله حضوری نخواهند داشت.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس