تاریخ انتشار: ۱۳ ارد ۱۳۹۵

قم – ایرنا – استاندار قم، نقش مردم قم در دفاع مقدس را مورد توجه قرار داد و گفت: تقدیم شش هزار شهید در جنگ تحمیلی از اسناد افتخار آمیز مردم ولایت مدار قم است.

به گزارش‌‌‌‌‌به گزارش “گذارنیوز” به نقل از روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی استانداری قم، سید مهدی در دیدار سردار بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس طی سخنان با اشاره به جایگاه والای ایثار و شهادت، حفظ یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی را از وظایف همه مسئولان و مردم برشمرد.
وی در ادامه با بیان اینکه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به خوبی می تواند جلوه های ازخودگذشتگی را برای نسل های جوان به نمایش بگذارد تصریح کرد: انتظار مراجع عظام تقلید، بزرگان و خانواده معزز شهدا و ایثارگران نیز ایجاد چنین موزه ای برای آشنایی عموم مردم با دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس نیز در این دیدار با بیان اینکه موزه دفاع مقدس می تواند دریچه ای از ایثار مردان بزرگ ایران اسلامی را برای نسل های آتی باز کند اظهار کرد: همه باید برای زنده نگه داشتن ارزش های دفاع مقدس تلاش کنیم.
بهمن کارگر با بیان اینکه دفاع مقدس به همه مردم ایران تعلق دارد تصریح کرد: هیچ حزب و جریان خاصی نمی تواند در این حوزه خود را محق بداند و بنیاد حفظ آثار نیز ورود به مسائل جناحی در این بحث را ممنوع کرده است.
وی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر ایجاد موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در سفر به قم ابراز امیدواری کرد: با پشتیبانی دولت و استانداری قم بتوانیم هر چه سریعتر به این خواسته معظم له جامه عمل بپوشانیم.
موزه انقلاب و دفاع مقدس قم با زیربنای ۱۰ هزار متر مربع در قم در حال احداث است.
۱۱۷۵ /

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس