تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] قائم مقام وزیر و سخنگوی وزارت کشور با بیان اینکه استاندار اصفهان استعفایی نداده است، گفت: بحث تغییر استاندار اصفهان در دست بررسی است و به محض رسیدن به جمع بندی نهایی، نتیجه را اعلام می کنیم. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا سید سلمان سامانی در روز چهارشنبه افزود: ارزیابی های وزارت […]

[ad_1]

وزارت کشور

قائم مقام وزیر و سخنگوی وزارت کشور با بیان اینکه استاندار اصفهان استعفایی نداده است، گفت: بحث تغییر استاندار اصفهان در دست بررسی است و به محض رسیدن به جمع بندی نهایی، نتیجه را اعلام می کنیم.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا سید سلمان سامانی در روز چهارشنبه افزود: ارزیابی های وزارت کشور از استانداران و فرمانداران استمرار دارد.
قائم مقام وزیر کشور در امور استان ها و مجلس گفت: در بررسی عملکرد استانداران و فرمانداران، شاخص های عمومی و اختصاصی مورد بررسی قرار می گیرد که شاخص های عمومی برای تمام کشور و شاخص های اختصاصی متناسب با هر استان و شهرستان تعریف شده است.
سامانی افزود: وزارت کشور براساس این شاخص ها به صورت مستمر عملکرد استانداران و فرمانداران را بررسی می کند و براساس نتایج بررسی ها، تصمیمات مقتضی را اتخاذ می کند.
برخی رسانه ها روز گذشته از استعفای رسول زرگر پور استاندار اصفهان و موافقت وزارت کشور با این استعفا خبر داده بودند.

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس