تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: استاندارد سازی سیستم گرمایشی مدارس استان به طور جدی مورد توجه قرار گیرد. به گزارش خبرگزاری ایلنا از ارومیه، نادر صفرزاده روز دوشنبه در جلسه شورای استاندارد آذربایجان غربی افزود: استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگواری همچون شین آباد […]

[ad_1]

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: استاندارد سازی سیستم گرمایشی مدارس استان به طور جدی مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از ارومیه، نادر صفرزاده روز دوشنبه در جلسه شورای استاندارد آذربایجان غربی افزود: استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگواری همچون شین آباد ضروری است.


وی اظهار کرد: علاوه بر ضرورت تجهیز تمامی مدارس آذربایجان غربی به سیستم گرمایشی استاندارد تمهیدات و تجهیزات لازم برای مقابله با حوادث احتمالی در مدارس نیز باید پیش بینی شود.


وی با بیان اینکه در استانداردسازی مواد اولیه صنایع تبدیلی نیز به طور جدی با مشکل مواجه هستیم، افزود: به طور مثال شاهد انباشت سیب و دیگر محصولات کشاورزی به صورت غیر استاندارد در کنار جاده‌ها و انتقال آن به کارخانه‌ها هستیم که این امر نقش بسزایی در کاهش کیفیت مواد اولیه و محصولات تولیدی دارد.


صفرزاده همچنین با اشاره به حادثه تلخ رخ داده در روستای شوریک خوی گفت: غفلت و بی توجهی به موضوع استاندارد می‌تواند حوادث تلخ و ناگواری مثل حادثه روستای شوریک خوی را به وجود آورد و از دستگاه‌های خدمات رسان انتظار می‌رود که استانداردسازی حوزه خود را مورد توجه قرار دهند.


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی از اداره کل استاندارد خواست از ظرفیت دستگاه‌های خدمات رسان برای اجرا و ارتقای شاخص‌های استاندارد در استان استفاده کنند.


وی همچنین با انتقاد از عدم حضور برخی از سازمان ها و دستگاه های اجرایی در جلسه شورای استاندارد استان، اظهار کرد: اعضای این شورا موظف به حضور در جلسات هستند و دلایل عدم حضور در جلسه باید به صورت کتبی ارائه شود.


سیف الله مطلبی مدیرکل دفتر امور شهری استانداری آذربایجان غربی نیز در این جلسه با اشاره به وضعیت استاندارد خدمات شهرداری‌ها و شهربازی‌های استان گفت: دستگاه‌های غیر استاندارد شهربازی‌ها پلمپ شده و اجازه استفاده داده نمی‌شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس