تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] لیگ قهرمانان آسیا تنها تورنمنت معتبر دنیاست که زمان برگزاری اش با وقفه چندماهه از مرحله یک هشتم تا یک چهارم مواجه می شود مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از امروز در حالی آغاز می شود که باز هم خبری از نماینده های ایران نیست. به گزارش “ورزش‌سه”، لیگ قهرمانان آسیا تنها […]

[ad_1]

لیگ قهرمانان آسیا تنها تورنمنت معتبر دنیاست که زمان برگزاری اش با وقفه چندماهه از مرحله یک هشتم تا یک چهارم مواجه می شود

مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از امروز در حالی آغاز می شود که باز هم خبری از نماینده های ایران نیست.

به گزارش “ورزش‌سه”، لیگ قهرمانان آسیا تنها تورنمنت معتبر دنیاست که زمان برگزاری اش با وقفه چندماهه از مرحله یک هشتم تا یک چهارم مواجه می شود چون تقویم فوتبالی شرق و غرب قاره با یکدیگر تفاوت زمانی فاحشی دارد.

با این حال رقابت های مرحله یک چهارم نهایی فصل ۲۰۱۶ لیگ قهرمانان آسیا از امروز وارد دور رفت خود می شود آن هم در شرایطی که ایران باز هم یک نماینده در این مرحله ندارد. در مهمترین بازی امروز در بین تیم های غرب قاره العین امارات میزبان لوکوموتیو تاشکند خواهد بود و الجیش هم با النصر امارات روبرو خواهد شد .العین در مرحله قبل ذوب آهن را از پیش رو برداشت و النصر هم تراکتورسازی را شکست داده بود.

طبق قوانین جدید مسابقات در مراحل نهایی همچنان در دو قسمت غرب و شرق آسیا پیگیری می شود تا فینال را دو تیم برتر برگزار کنند.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس