تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] ۶ هزار نفر از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه با امضای نامه‌ای مشترک با خانواده عباس کیارستمی ابراز همدردی کردند.  به گزارش خبرنگار ایلنا  متن  نامه ای که به امضای ۶ هزار نفر از اهالی فرهنگ و رسیده است به شرح زیر است: هنگامی که در جمع کوچک دوستانه ای خواستیم تا […]

[ad_1]

۶ هزار نفر از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه با امضای نامه‌ای مشترک با خانواده عباس کیارستمی ابراز همدردی کردند.

 به گزارش خبرنگار ایلنا  متن  نامه ای که به امضای ۶ هزار نفر از اهالی فرهنگ و رسیده است به شرح زیر است:


هنگامی که در جمع کوچک دوستانه ای خواستیم تا فقط تماشاگر بغض های فرو خورده مان  نباشیم برای از  دست دادن بزرگی  که بزرگی اش  دنیامان و سینمامان را بزرگی بخشید و در زیر سایه او بود که بالیدیم و قدر دیدیم و فخر داشتیم به حضورش و وجود تکرار ناشدنی اش، مطمئن بودیم که ما تنها سوگواران این فقدان جبران ناپذیر نیستیم.


فکر کردیم که چه می توان کرد؟هیچ .اما شاید فقط تسلایی و پشت گرمی وهمدردی کوچکی با خانواده ای داغدار.


نامه ای تنظیم کردیم و در خانواده سینما دست به دست چرخاندیم و در فکر ادامه بودیم که مناسبتی پیش آمد و  روزنامه شرق نامه را همراه با حدود ۴۰۰ امضا  که تا آن زمان جمع شده بود در ۱۱ مرداد  ماه چاپ کرد.سیل تماس ها و اظهار علاقه ها  به امضای نامه از سوی جامعه هنری و فرهنگی و حتی گلایه ها و سرزنش ها از جانب کسانی که در دسترسمان نبودند یا از قلم افتاده بودند منجر به  راه اندازی کانالی به نام” شما تنها نیستید” در تلگرام شد که در همان روز اول با رسیدن به  ۵ هزار عضو ، که حداکثر ظرفیت صفحه بود، گروه کوچک ادمین  را غافلگیر کرد و کار جمع آوری و ثبت اسامی و جوابگویی به خیل مشتاقان امضای نامه را دشوار. از اعضای گروه خواستیم صفحه را ترک کنند و جا برای تازه واردین باز کنند.


در فرصت موجود و با توان اندک خود اسامی را تا به این لحظه استخراج و مرتب کردیم. اسامی ۴۰۰ نفری که نامشان در روزنامه شرق چاپ شد هنوز به این لیست اضافه نشده است و همچنبن ۷۰۰نفرآخر لیست که از طریق لینک ثبت نام کردند. امکان انتقال  حرفه امضا کنندگان به این لیست را نداشتیم اما  اسکرین شات هایی  از آن صفحه ها گرفتیم و  آن ها را حفظ کردیم.امکان خطا در بازنویسی اسامی کاملا محتمل است.در لینکی که برای ثبت نام درست کردیم همچنان می توان نام نویسی کرد. اگر اسمتان را در بین لیست اسامی ندیدید و در گروه چهارصد نفر اول یا هفتصد نفر آخر نیستید به طور شخصی یا در صفحه به ما پیام ندهید و مجددا در لینکی که در اختیارتان گذاشته شده ثبت نام بفرمایید. امیدواریم در فرصت مناسب دیگری اسامی جدید را نیز انتشار دهیم.


تلاش خواهیم کرد با هماهنگی با گروه برنامه ریزان مراسم چهلم بتوانیم در قالب یک کار گرافیکی پوستر ها و استند هایی با نام امضا کنندگان نامه تهیه کنیم و پس از مراسم آن را به موزه سینما تحویل دهیم.در هر حال همه ما تا هر زمان همچنان ایستاده ایم تا تنها نباشند.


اسامی امضا کنندگان نامه


اسامی امضا کنندگان نامه بر اساس حروف الفبا در فایل پیوست  زیر منتشر شده است.

دانلود فایل

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس