تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] با حضور رییس جمهور و وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از پیشکسوتان و برگزیدگان جامعه پزشکی تجلیل شد. به گزارش خبرنگار ایسنا، در مراسم دیدار جامعه پزشکی با رییس جمهور که صبح امروز ( دوشنبه) به مناسبت روز پزشک و هفته دولت در مرکز همایشهای بین المللی ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، […]

[ad_1]

با حضور رییس جمهور و وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از پیشکسوتان و برگزیدگان جامعه پزشکی تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، در مراسم دیدار جامعه پزشکی با رییس جمهور که صبح امروز ( دوشنبه) به مناسبت روز پزشک و هفته دولت در مرکز همایشهای بین المللی ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، همچنین وزیر بهداشت گزارشی از روند اجرای طرح تحول در نظام پزشکی ارایه کرد .

با حضور رییس جمهور:

از پیشکسوتان و برگزیدگان جامعه پزشکی تجلیل شد

با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی،رییس جمهوری و سید حسن قاضی زاده هاشمی،وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از پیشکسوتان و برگزیدگان جامعه پزشکی تجلیل شد .

به گزارش خبرنگار ایسنا در مراسم دیدار جامعه پزشکی با رییس جمهور که صبح امروز ( دوشنبه) به مناسبت روز پزشک و هفته دولت در مرکز همایشهای بین المللی ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد،همچنین وزیر بهداشت گزارشی از روند اجرای طرح تحول در نظام پزشکی ارایه کرد .

همچنین در این مراسم لوح تقدیری از طرف پیشکسوتان جامعه پزشکی به پاس تلاشهای ارزنده رییس جمهور در حوزه سلامت به حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی تقدیم شد.

انتهای پیام

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس